Title
by Americanbulls.com LLC
Son Güncelleme
12.11.2019
Sinyal Seç
Endeksler Gün Sonu Verileri ve Sinyaller
Sembol 
Ad 
Gün Sonu Kapanış Verileri 
Sinyal 
Açılış 
En Yüksek 
En Düşük 
Kapanış 
%Fark 
CollapseXETRA
 
^CDAX  
DEUTSCHE BORSE DAX COMPOSITE INDEXSENETTE KAL1,226.851,232.811,226.851,230.91+0.40
 
^CDAXX  
DEUTSCHE BORSE DAX COMPOSITE INDEXSENETTE KAL1,226.851,232.811,226.851,230.91+0.40
 
^CLALL  
XETRA CLASSIC PFSENETTE KAL9,301.769,339.919,295.109,322.58+0.31
 
^CXPAX  
DEUTSCHE BORSE CDAX AUTOMOBILESENETTE KAL1,505.181,513.971,495.851,502.11+0.13
 
^CXPBX  
CDAX BANKSNAKİTTE KAL68.3269.2168.1868.64+0.96
 
^CXPCX  
CDAX CHEMICALSSENETTE KAL2,882.142,927.962,871.122,913.80+1.09
 
^CXPDX  
CDAX MEDIANAKİTTE KAL394.64397.77391.76392.18-0.38
 
^CXPEX  
CDAX BASIC RESNAKİTTE KAL1,545.701,564.221,541.771,555.16+0.50
 
^CXPFX  
CDAX FOOD+BEVSENETTE KAL365.12369.57360.39362.06-0.76
 
^CXPHX  
CDAX TECHNOLOGYNAKİTTE KAL1,070.801,135.501,070.801,122.14+4.92
 
^CXPIX  
CDAX INSURANCENAKİTTE KAL1,251.101,251.961,242.841,247.43-0.25
 
^CXPLX  
CDAX TRANS+LOGSENETTE KAL1,049.241,086.011,049.241,075.62+2.66
 
^CXPNX  
CDAX INDUSTRIALSENETTE KAL7,389.597,474.447,389.597,454.00+1.00
 
^CXPOX  
CDAX CONSTRUCTNAKİTTE KAL971.35984.71966.66980.09+0.88
 
^CXPPX  
CDAX PHARMASENETTE KAL4,497.014,510.044,486.414,496.92-0.18
 
^CXPRX  
CDAX RETAILAÇIK KAL414.80415.61413.10415.040.00
 
^CXPSX  
CDAX SOFTWARESENETTE KAL39,110.5539,204.4438,903.3739,087.35-0.03
 
^CXPTX  
CDAX TELECOMNAKİTTE KAL248.63249.87247.84249.26+0.30
 
^CXPUX  
CDAX UTILITIESAÇIK KAL814.23827.14814.23822.34+1.18
 
^CXPVX  
CDAX FIN.SERVNAKİTTE KAL2,354.732,360.862,344.112,357.75+0.19
 
^CXPYX  
CDAX CONSUMERNAKİTTE KAL2,092.922,093.432,079.702,088.32-0.26
 
^DXRPUS  
DAXGL RUS+ US PFSAT864.45864.51857.90858.72-0.65
 
^GDAXH  
DEUTSCHE BORSE DAX 100 INDEXSENETTE KAL7,329.917,379.647,329.917,366.80+0.56
 
^GDAXHI  
GERMAN SE XETRA DAX100 INDEXSENETTE KAL7,329.917,379.647,329.917,366.80+0.56
 
^GDAXI  
GERMAN SE XETRA DAX INDEXSENETTE KAL13,243.5313,308.2613,214.6613,283.51+0.65
 
^GDAXIL  
L-DAX PERFNAKİTTE KAL13,209.2213,287.5713,209.2213,281.48+0.55
 
^GDAXIP  
GERMAN SE XETRA DAX KURSINDSENETTE KAL5,909.675,938.555,896.795,927.51+0.65
 
^GDAXP  
DEUTSCHE BORSE DAX KURSINDEXSENETTE KAL5,909.675,938.555,896.795,927.51+0.65
 
^GEXI  
GEX INDEX PFSENETTE KAL2,817.322,824.102,808.102,816.23-0.05
 
^MDAX  
DEUTSCHE BORSE MID CAP INDEXSENETTE KAL27,006.1427,081.5026,954.4727,012.69+0.16
 
^MDAXI  
GERMAN SE XETRA MIDCAP INDEXSENETTE KAL27,006.1427,081.5026,954.4727,012.69+0.16
 
^MDAXIL  
L-MDAX PERFSENETTE KAL27,015.5027,076.0027,014.3127,031.41+0.06
 
^PRIME  
XET PRIME ALL PFSENETTE KAL5,403.625,437.815,403.625,428.61+0.53
  NANOSTART INDEXSENETTE KAL200.37200.58198.51199.30-0.41
  OELSAND INDEX PFSENETTE KAL30.1330.1629.7630.11-0.07
 
^SBOXSW  
SPORTWETTEN INDXNAKİTTE KAL124.92125.26124.20125.15+0.22
  WEB INDEX PFSENETTE KAL429.91429.94425.02428.22-0.45
 
^SDAXI  
GERMAN SE XETRA SDAX INDEXSENETTE KAL12,069.8112,078.3212,004.3712,032.87-0.12
 
^SDAXIL  
L-SDAX PERFSENETTE KAL12,045.5612,052.3112,034.6512,042.42-0.03
 
^TECALL  
NEMAX ALL SHR PFSENETTE KAL3,504.563,517.493,490.833,496.60-0.04
  NEMAX ALL SHR PRSENETTE KAL2,780.952,791.222,770.062,774.63-0.04
 
^TECDAX  
XETRA TECDAX PFNAKİTTE KAL2,931.602,963.852,930.712,949.66+0.73
  L-TECDAX PERFSENETTE KAL2,934.652,956.282,934.652,950.41+0.54
 
D1A8.DE  
DAXPLUS PROT PUTNAKİTTE KAL635.92640.95635.92639.78+0.57
 
D1A9.DE  
DB SHORTDAXAÇIK KAL2,106.022,110.652,095.662,099.62-0.65
 
D1AB.DE  
DAXPLUS PFAÇIK KAL59,365.2259,745.5059,333.6959,569.52+0.34
 
D1AJ.DE  
LEVDAX PFSENETTE KAL13,596.6113,729.0613,537.5313,678.42+1.29
 
D1AN.DE  
DAS GLBL AEN PFNAKİTTE KAL208.49209.34208.29208.88+0.37
 
D1AQ.DE  
GENSTANDARD PRSENETTE KAL3,735.643,745.593,729.823,743.51-0.97
 
D1AR.DE  
X-DAX INDEX PRSENETTE KAL13,262.4413,298.5313,224.4313,271.52+0.42
 
D1AS.DE  
DBIX INDX PFSENETTE KAL647.88650.36645.98648.57+0.10
 
D1AU.DE  
DBIX INDX US PFSENETTE KAL809.36813.49807.58811.06+0.22
 
D1AX.DE  
DBIX INDX GB PFSAT898.58898.58890.72895.20-0.39
 
D1AY.DE  
DBIX INDX GB PRSAT713.82713.82707.58711.14-0.39
 
D1EK.DE  
DAXPLUS EXPRT PRNAKİTTE KAL476.90481.60476.63479.63+0.58
 
D1EP.DE  
DAXPLUS EXPRT PFNAKİTTE KAL684.65691.41684.27688.58+0.58
 
D2AC.DE  
DAX GL RUS PRSAT475.15475.66470.73471.25-0.95
 
D2AD.DE  
DAX GL RUS PFSAT839.26840.07831.30832.20-0.97
 
D2AF.DE  
DAX GL RUS US PFSAT1,047.461,048.521,038.981,039.73-0.84
 
D2AG.DE  
DAX GL RUS GB PRSAT672.80673.53664.08664.14-1.44
 
D2AH.DE  
DAX GL RUS GB PFSAT1,188.381,189.521,172.771,172.84-1.45
 
D2AI.DE  
DAX GL AEN US PRNAKİTTE KAL174.59174.91174.12174.85-0.22
 
D2AJ.DE  
DAX GL AEN US PFNAKİTTE KAL246.78247.24246.12247.14-0.22
 
D2AK.DE  
DAX GL AEN GB PRSENETTE KAL203.56203.63201.79202.80-0.84
 
D2AL.DE  
DAX GL AEN GB PFSENETTE KAL287.34288.14287.03287.23+0.09
 
D3CC.DE  
DAXPLUS COVER PFSENETTE KAL1,051.781,058.371,051.781,056.43+0.46
  DAXGL RUS+ GB PFSAT980.24980.61968.01968.66-1.26
  DAXGL RUS+ GB PRSAT591.27591.54583.95584.35-1.25
  DAX GL RUS+ PRSAT417.52417.76414.12414.63-0.76
  DAX GL RUS+ PFSAT692.19692.53686.49687.32-0.77
  DAXGL RUS+ US PRSAT521.43521.47517.52518.03-0.64
 
E1FY.DE  
GEX INDEX PRSENETTE KAL2,238.962,244.342,231.682,238.15-0.05
 
F9M0.DE  
DAXPLUS MS UGBPSENETTE KAL534.89536.67534.58535.36-0.79
 
F9M1.DE  
DAXPLUS MS UGBSENETTE KAL750.93753.42750.49751.59-0.79
 
F9MF.DE  
DAXPLUS MSGUSPNAKİTTE KAL763.95766.22761.37764.36+0.09
 
F9MG.DE  
DAXPLUS MSGUSNAKİTTE KAL1,151.801,155.211,147.901,152.40+0.09
 
F9MH.DE  
DAXPLUS MS FUSPSENETTE KAL317.33318.02316.75317.50+0.02
 
F9MI.DE  
DAXPLUS MS FUSSENETTE KAL508.31509.41507.38508.57+0.02
 
F9MJ.DE  
DAXPLUS MS JUSPSENETTE KAL224.19224.38224.19224.38+0.01
 
F9MK.DE  
DAXPLUS MS JUSSENETTE KAL292.24292.48292.24292.48+0.01
 
F9ML.DE  
DAXPLUS MS SUSPNAKİTTE KAL780.86781.85772.52778.38-0.41
 
F9MM.DE  
DAXPLUS MS SUSNAKİTTE KAL1,127.791,129.211,115.751,124.20-0.40
 
F9MN.DE  
DAXPLUS MS UUSPNAKİTTE KAL469.31471.01468.61469.67-0.17
 
F9MP.DE  
DAXPLUS MS UUSNAKİTTE KAL658.86661.24657.88659.36-0.17
 
F9MS.DE  
DAXPLUS MSGGBPAÇIK KAL872.51875.44870.46873.62+0.36
 
F9MT.DE  
DAXPLUS MSGGBAÇIK KAL1,315.481,319.911,312.371,317.14+0.36
 
F9MU.DE  
DAXPLUS MS FGBPNAKİTTE KAL362.42363.45362.17362.88+0.29
 
F9MV.DE  
DAXPLUS MS FGBNAKİTTE KAL580.54582.19580.14581.27+0.29
 
F9MW.DE  
DAXPLUS MS JGBPSENETTE KAL256.05256.46256.05256.46+0.29
 
F9MX.DE  
DAXPLUS MS JGBSENETTE KAL333.78334.29333.78334.29+0.28
 
F9MY.DE  
DAXPLUS MS SGBPSENETTE KAL892.07893.60883.14889.65-0.14
 
F9MZ.DE  
DAXPLUS MS SGBSENETTE KAL1,288.401,290.611,275.511,284.90-0.14
 
I2IC.DE  
EB.REXX M MKT PFAÇIK KAL117.74117.75117.74117.75+0.01
 
I2ID.DE  
EB.REXX M MKT PRNAKİTTE KAL74.2874.2874.2874.280.00
 
NX20.DE  
NISAX20 IND KURSSENETTE KAL6,450.586,475.606,414.186,425.43-0.13
 
R1GK.DE  
EB REXX GOVOV PRAÇIK KAL127.22127.39127.09127.33-0.01
 
R1GP.DE  
EB REXX GOVOV PFAÇIK KAL235.54235.86235.31235.76-0.01
 
R1JK.DE  
EB REXX JUMBO PRNAKİTTE KAL102.35102.37102.29102.36+0.01
 
R1JP.DE  
EB REXX JUMBO PFNAKİTTE KAL177.37177.40177.28177.39+0.01
FirstPrev[1]2NextLast


Yasal Uyarı ve Bilgilendirme:

Americanbulls.com LLC Amerika Birleşik Devletleri Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonuna kayıtlı bir yatırım danışmanı değildir. Aksine, Americanbulls.com LLC kanun olarak Amerika Birleşik Devletleri 1940 Yatırım Danışmanları Yasası'nın 202 (a) (11) ve ilgili devlet menkul kıymetler yasaları altında yatırım danışmanı tanımında açıklandığı gibi, "yayıncının hariç tutulması" maddesine dayanır. Gerçekten de Americanbulls.com LLC kişilere özel yatırım öneri ve tavsiyesi yapmaz. Bu site ve Americanbulls.com LLC tarafından işletilmekte olan diğer tüm siteler, üyelerine ve/veya muhtemel üyelerine düzenli aralıklarla yatırımla ilgili kişiye özel olmayan genel anlamlı tavsiyeler yapan iyi niyetli yayınlardır.

Deutschebulls.com bağımsız bir web sitesidir. Americanbulls.com LLC hisse senetlerinden, menkul kıymetlerden veya diğer kurumlardan ve ayrıca geniş ulusal ve uluslar arası forex emtia ve hisse senedi piyasalarıyla ilgili destekleyicilerden veya işlemcilerden de doğrudan veya dolaylı yoldan herhangi bir bedel almaz.

Bu nedenle, Deutschebulls.com ve Americanbulls.com LLC, 1940 tarihli Amerika Birleşik Devletleri Yatırım Danışmanlığı yasasının 202 (a) (11) bendi ve buna eş menkul kıymetlerle ilgili eyalet yasalarında yapılan “yatırım danışmanı” tanımının dışındadır ve dolayısıyla yatırım danışmanı olarak kaydolması gerekmez. Biz kayıtlı bir broker veya bayi de değiliz. Americanbulls.com LLC tarafından sağlanan içerik sadece bilgilendirme amaçlıdır. Bu içeriğin herhangi bir bölümünde belirli bir menkul kıymet veya başka menkul kıymetler veya herhangi bir özel menkul kıymet, portföy, işlem, veya stratejiden bahsedilmesi kesinlikle özel bir kişiye yapılan bir satın alma, satma, ya da tutma önerisi olarak anlaşılamaz. Americanbulls.com LLC alınan bilgiler sadece bağımsız bir yatırım görüşü olarak kabul edilmelidir. Bu bilgiler kişiye özel değildir ve herhangi bir şahsın yatırım ihtiyaçlarına göre hazırlanmamıştır. Americanbulls.com LLC sitelerimizde yayınlanan bilgi, yorum, rapor, görüntü veya herhangi bir basılı dokümanın kar veya zararla sonuçlanacağını hiçbir şekilde vaat, garanti ve sözlü ya da yazılı ima etmez.

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, yetkili kuruluşlar tarafından kişilerin risk ve getiri tercihleri dikkate alınarak kişiye özel sunulmaktadır. Burada yer alan yorum ve tavsiyeler ise genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Resmi düzenlemeler, kullanılan yöntemler geçmişte çalışmış olsa da geçmiş sonuçlar gelecekteki sonuçların göstergesi olamaz gerçeğinin açıklanmasını gerektirmektedir. Kazandırma potansiyeli yanında kaybetme riski de vardır. Menkul kıymet ticareti büyük riskler içerir. Menkul kıymet ticareti ve vadeli işlem sözleşmelerine bağlı olarak oluşabilecek kayıplar çok önemli miktarlara ulaşabilir. Bu yüzden mali durumunuzun ışığında yapacağınız böyle bir ticaretin sizin için uygun olup olmadığını dikkatlice düşünmeniz gerekmektedir. Çünkü spekülatif ticaretin tümü doğal olarak risklidir ve sadece yeterli risk sermayesine sahip bireyler tarafından yapılmalıdır. Ne Americanbulls.com LLC ne de Deutschebulls.com geçmiş ve gelecekteki performansıyla ilgili herhangi bir iddiada bulunmaz. Verilen tüm örnekler, grafikler, tarihçeler, tablolar, yorumlar, öneriler eğitim ve bilgilendirme amaçlıdır.

Görüntülenen bilgiler, yaygın olarak kabul görmüş mum çubuğu formasyonlarıyla yapılan teknik analiz metotlarına dayanmaktadır. Tüm bilgiler güvenilir kaynaklardan temin edilmekle beraber doğrulukları garanti değildir. Uzun vadeli yatırımın başarısı mutlak kesinlikler yerine, fiyat hareketlerinin ileride nasıl sonuçlanacağına dair ihtimallerin hesaplanabilmesine bağlıdır. Başarı için risk yönetimi kritik öneme sahiptir. Hata ve belirsizlikler her piyasa analiz metodunda önemli yer tutar. Geçmiş performans gelecek performansın garantisi değildir. Yatırım ve ticaret belirgin bir kaybetme riski taşır ve bu yüzden bir yatırım veya alım satım yapmadan önce mutlaka yatırım uzmanınıza danışmanız gerekir. Yatırım danışmanınız size, ihtiyaçlarınız, risk toleransınız ve mali durumunuza göre, size özel finansal tavsiyelerde bulunacaktır. Borsalarda ve vadeli işlemler piyasalarında yaptığınız tüm işlemler kendi hesabınıza yapılır ve riski size aittir.

Sizler bu siteyi kullanırken Deutschebulls.com ve ana şirketi olan Americanbulls.com LLC, iştirakleri, bağlı kuruluşları, yetkilileri ve çalışanlarının doğrudan doğruya, arızi, özel veya sonuçsal zararlardan sorumlu olmadığını kabul etmektesiniz.