Title
by Americanbulls.com LLC
Son Güncelleme
23.08.2019
Sinyal Seç
Endeksler Gün Sonu Verileri ve Sinyaller
Sembol 
Ad 
Gün Sonu Kapanış Verileri 
Sinyal 
Açılış 
En Yüksek 
En Düşük 
Kapanış 
%Fark 
CollapseXETRA
 
^CDAX  
DEUTSCHE BORSE DAX COMPOSITE INDEXAÇIĞA SAT1,101.561,104.001,085.461,085.46-0.96
 
^CDAXX  
DEUTSCHE BORSE DAX COMPOSITE INDEXAÇIĞA SAT1,101.561,104.001,085.461,085.46-0.96
 
^CLALL  
XETRA CLASSIC PFAÇIĞA SAT8,628.118,654.808,530.538,530.75-0.76
 
^CXPAX  
DEUTSCHE BORSE CDAX AUTOMOBILEAÇIĞA SAT1,195.591,202.301,162.981,162.98-2.39
 
^CXPBX  
CDAX BANKSSENETTE KAL63.1363.1761.3361.33-1.79
 
^CXPCX  
CDAX CHEMICALSAÇIĞA SAT2,577.682,578.822,515.862,515.89-1.71
 
^CXPDX  
CDAX MEDIASENETTE KAL373.82376.94371.69372.99+0.09
 
^CXPEX  
CDAX BASIC RESSENETTE KAL1,311.921,336.131,290.821,304.00-0.54
 
^CXPFX  
CDAX FOOD+BEVSENETTE KAL437.19441.92433.30437.75+0.25
 
^CXPHX  
CDAX TECHNOLOGYSENETTE KAL937.37939.65903.19905.03-2.73
 
^CXPIX  
CDAX INSURANCEAÇIĞA SAT1,126.101,127.441,107.811,107.81-1.39
 
^CXPLX  
CDAX TRANS+LOGSENETTE KAL911.19918.34901.28901.28-0.71
 
^CXPNX  
CDAX INDUSTRIALAÇIK KAL6,412.796,435.356,323.096,323.23-0.99
 
^CXPOX  
CDAX CONSTRUCTSENETTE KAL891.55903.48885.61886.73-0.62
 
^CXPPX  
CDAX PHARMASAT4,280.104,293.814,223.714,223.71-0.91
 
^CXPRX  
CDAX RETAILSENETTE KAL417.36421.14414.90415.11-0.21
 
^CXPSX  
CDAX SOFTWAREAÇIĞA SAT35,684.3535,850.1634,979.0734,979.23-0.72
 
^CXPTX  
CDAX TELECOMNAKİTTE KAL237.63238.22236.08236.08-0.40
 
^CXPUX  
CDAX UTILITIESSENETTE KAL772.29778.17768.55769.36-0.02
 
^CXPVX  
CDAX FIN.SERVAÇIK KAL2,223.892,243.242,222.022,225.44+0.21
 
^CXPYX  
CDAX CONSUMERAÇIĞA SAT2,043.722,050.662,021.782,021.85-0.66
 
^DXRPUS  
DAXGL RUS+ US PFSENETTE KAL759.15764.14758.71761.45+0.30
 
^GDAXH  
DEUTSCHE BORSE DAX 100 INDEXAÇIĞA SAT6,626.866,635.126,519.816,519.81-1.09
 
^GDAXHI  
GERMAN SE XETRA DAX100 INDEXAÇIĞA SAT6,626.866,635.126,519.816,519.81-1.09
 
^GDAXI  
GERMAN SE XETRA DAX INDEXAÇIĞA SAT11,805.4811,823.1211,611.5111,611.51-1.15
 
^GDAXIL  
L-DAX PERFAÇIĞA SAT11,774.0811,817.9211,613.0411,614.42-1.36
 
^GDAXIP  
GERMAN SE XETRA DAX KURSINDAÇIĞA SAT5,270.385,278.255,183.785,183.78-1.15
 
^GDAXP  
DEUTSCHE BORSE DAX KURSINDEXAÇIĞA SAT5,270.385,278.255,183.785,183.78-1.15
 
^GEXI  
GEX INDEX PFAÇIĞA SAT2,447.562,468.582,428.692,433.13-0.76
 
^MDAX  
DEUTSCHE BORSE MID CAP INDEXAÇIĞA SAT25,322.5125,432.8525,039.9425,039.94-0.81
 
^MDAXI  
GERMAN SE XETRA MIDCAP INDEXAÇIĞA SAT25,322.5125,432.8525,039.9425,039.94-0.81
 
^MDAXIL  
L-MDAX PERFAÇIĞA SAT25,295.5825,312.8425,130.8725,130.87-0.65
 
^PRIME  
XET PRIME ALL PFAÇIĞA SAT4,883.854,891.204,808.064,808.06-1.05
  NANOSTART INDEXAÇIK KAL178.12178.81175.53176.52-0.94
  OELSAND INDEX PFSENETTE KAL27.7728.0127.6427.65-0.43
 
^SBOXSW  
SPORTWETTEN INDXSENETTE KAL105.24106.67105.15106.65+1.40
  WEB INDEX PFSENETTE KAL426.63426.64418.84421.44-1.27
 
^SDAXI  
GERMAN SE XETRA SDAX INDEXSENETTE KAL10,715.2710,787.0010,631.0510,648.18-0.34
 
^SDAXIL  
L-SDAX PERFSENETTE KAL10,686.4710,715.2810,661.8310,662.41-0.23
 
^TECALL  
NEMAX ALL SHR PFAÇIĞA SAT3,260.023,279.473,214.183,214.36-0.97
  NEMAX ALL SHR PRAÇIĞA SAT2,586.922,602.362,550.542,550.69-0.97
 
^TECDAX  
XETRA TECDAX PFAÇIĞA SAT2,762.962,779.412,720.502,720.50-1.03
  L-TECDAX PERFAÇIĞA SAT2,760.322,764.012,720.282,720.48-1.44
 
D1A8.DE  
DAXPLUS PROT PUTAÇIĞA SAT585.31588.94578.94578.94-1.07
 
D1A9.DE  
DB SHORTDAXAL2,377.232,416.682,373.642,416.68+1.15
 
D1AJ.DE  
LEVDAX PFAÇIĞA SAT10,839.6410,871.8810,485.2010,485.20-2.31
 
D1AN.DE  
DAS GLBL AEN PFAÇIĞA SAT199.06199.45195.69195.96-1.18
 
D1AQ.DE  
GENSTANDARD PRSENETTE KAL3,540.553,547.543,537.143,545.66-0.34
 
D1AR.DE  
X-DAX INDEX PRAÇIĞA SAT11,814.2811,826.7911,565.0311,590.04-1.39
 
D1AS.DE  
DBIX INDX PFAÇIK KAL587.39587.39571.78571.94-3.01
 
D1AU.DE  
DBIX INDX US PFAÇIK KAL738.25738.25718.21718.22-3.12
 
D1AX.DE  
DBIX INDX GB PFNAKİTTE KAL865.71865.71832.71832.95-4.08
 
D1AY.DE  
DBIX INDX GB PRNAKİTTE KAL688.72688.72662.47662.66-4.08
 
D1EK.DE  
DAXPLUS EXPRT PRAÇIĞA SAT434.82436.80426.46426.51-1.45
 
D1EP.DE  
DAXPLUS EXPRT PFAÇIĞA SAT623.97626.81611.97612.04-1.45
 
D2AC.DE  
DAX GL RUS PRSENETTE KAL408.05411.34408.05410.29+0.53
 
D2AD.DE  
DAX GL RUS PFSENETTE KAL706.96712.68706.96710.86+0.53
 
D2AF.DE  
DAX GL RUS US PFSENETTE KAL887.94894.17887.94891.83+0.41
 
D2AG.DE  
DAX GL RUS GB PRSENETTE KAL614.22617.45608.27610.11-0.58
 
D2AH.DE  
DAX GL RUS GB PFSENETTE KAL1,064.161,069.821,053.911,057.06-0.58
 
D2AI.DE  
DAX GL AEN US PRSENETTE KAL167.75168.11166.86167.56-0.57
 
D2AJ.DE  
DAX GL AEN US PFSENETTE KAL236.69237.19235.43236.41-0.57
 
D2AK.DE  
DAX GL AEN GB PRSENETTE KAL206.63206.82203.46204.20-1.55
 
D2AL.DE  
DAX GL AEN GB PFAÇIĞA SAT289.93290.30285.22285.51-0.83
 
D3CC.DE  
DAXPLUS COVER PFAÇIĞA SAT961.42967.50950.94950.94-1.07
  DAXGL RUS+ GB PFNAKİTTE KAL909.47914.24900.15902.51-0.70
  DAXGL RUS+ GB PRNAKİTTE KAL557.88560.79552.16553.61-0.69
  DAX GL RUS+ PRSENETTE KAL371.13373.37370.67372.30+0.42
  DAX GL RUS+ PFSENETTE KAL605.02608.67604.26606.93+0.41
  DAXGL RUS+ US PRSENETTE KAL465.68468.72465.40467.08+0.30
 
E1FY.DE  
GEX INDEX PRAÇIĞA SAT1,950.241,966.961,935.161,938.69-0.76
 
F9M0.DE  
DAXPLUS MS UGBPSAT563.16564.82558.17562.08-1.01
 
F9M1.DE  
DAXPLUS MS UGBSAT787.03789.38780.08785.55-1.01
 
F9MF.DE  
DAXPLUS MSGUSPAÇIK KAL721.18725.25716.71717.46-0.34
 
F9MG.DE  
DAXPLUS MSGUSAÇIK KAL1,086.811,092.941,080.051,081.20-0.34
 
F9MH.DE  
DAXPLUS MS FUSPAÇIĞA SAT304.82307.42303.18303.18-0.54
 
F9MI.DE  
DAXPLUS MS FUSAÇIĞA SAT487.91492.04485.27485.27-0.54
 
F9MJ.DE  
DAXPLUS MS JUSPNAKİTTE KAL214.98216.92214.98216.30+0.46
 
F9MK.DE  
DAXPLUS MS JUSNAKİTTE KAL277.85280.36277.85279.56+0.46
 
F9ML.DE  
DAXPLUS MS SUSPSAT750.94753.78747.50747.50-0.23
 
F9MM.DE  
DAXPLUS MS SUSSAT1,084.581,088.691,079.621,079.62-0.23
 
F9MN.DE  
DAXPLUS MS UUSPSENETTE KAL469.87470.84466.06469.29-0.02
 
F9MP.DE  
DAXPLUS MS UUSSENETTE KAL656.65658.03651.35655.87-0.02
 
F9MS.DE  
DAXPLUS MSGGBPAÇIK KAL867.07869.62857.72857.72-0.53
 
F9MT.DE  
DAXPLUS MSGGBAÇIK KAL1,306.661,310.501,292.571,292.57-0.53
 
F9MU.DE  
DAXPLUS MS FGBPAÇIK KAL366.48368.31362.44362.44-0.73
 
F9MV.DE  
DAXPLUS MS FGBAÇIK KAL586.61589.52580.13580.13-0.73
 
F9MW.DE  
DAXPLUS MS JGBPSENETTE KAL258.53259.36258.53258.59+0.27
 
F9MX.DE  
DAXPLUS MS JGBSENETTE KAL334.13335.21334.13334.21+0.27
 
F9MY.DE  
DAXPLUS MS SGBPNAKİTTE KAL902.85904.07893.63893.63-0.42
 
F9MZ.DE  
DAXPLUS MS SGBNAKİTTE KAL1,303.971,305.741,290.681,290.68-0.41
 
I2IC.DE  
EB.REXX M MKT PFSENETTE KAL118.01118.02118.01118.02+0.01
 
I2ID.DE  
EB.REXX M MKT PRAÇIK KAL74.6574.6674.6574.650.00
 
NX20.DE  
NISAX20 IND KURSSENETTE KAL5,578.335,609.895,541.955,542.65-0.35
 
R1GK.DE  
EB REXX GOVOV PRNAKİTTE KAL131.88132.41131.62132.32+0.23
 
R1GP.DE  
EB REXX GOVOV PFNAKİTTE KAL243.37244.34242.91244.19+0.23
 
R1JK.DE  
EB REXX JUMBO PRNAKİTTE KAL103.01103.14103.01103.14+0.09
 
R1JP.DE  
EB REXX JUMBO PFNAKİTTE KAL178.52178.74178.52178.74+0.09
 
SXPRS.Z  
DJS 600 BASIC SINAKİTTE KAL443.95445.45437.34440.11-0.09
FirstPrev[1]2NextLast


Yasal Uyarı ve Bilgilendirme:

Americanbulls.com LLC Amerika Birleşik Devletleri Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonuna kayıtlı bir yatırım danışmanı değildir. Aksine, Americanbulls.com LLC kanun olarak Amerika Birleşik Devletleri 1940 Yatırım Danışmanları Yasası'nın 202 (a) (11) ve ilgili devlet menkul kıymetler yasaları altında yatırım danışmanı tanımında açıklandığı gibi, "yayıncının hariç tutulması" maddesine dayanır. Gerçekten de Americanbulls.com LLC kişilere özel yatırım öneri ve tavsiyesi yapmaz. Bu site ve Americanbulls.com LLC tarafından işletilmekte olan diğer tüm siteler, üyelerine ve/veya muhtemel üyelerine düzenli aralıklarla yatırımla ilgili kişiye özel olmayan genel anlamlı tavsiyeler yapan iyi niyetli yayınlardır.

Deutschebulls.com bağımsız bir web sitesidir. Americanbulls.com LLC hisse senetlerinden, menkul kıymetlerden veya diğer kurumlardan ve ayrıca geniş ulusal ve uluslar arası forex emtia ve hisse senedi piyasalarıyla ilgili destekleyicilerden veya işlemcilerden de doğrudan veya dolaylı yoldan herhangi bir bedel almaz.

Bu nedenle, Deutschebulls.com ve Americanbulls.com LLC, 1940 tarihli Amerika Birleşik Devletleri Yatırım Danışmanlığı yasasının 202 (a) (11) bendi ve buna eş menkul kıymetlerle ilgili eyalet yasalarında yapılan “yatırım danışmanı” tanımının dışındadır ve dolayısıyla yatırım danışmanı olarak kaydolması gerekmez. Biz kayıtlı bir broker veya bayi de değiliz. Americanbulls.com LLC tarafından sağlanan içerik sadece bilgilendirme amaçlıdır. Bu içeriğin herhangi bir bölümünde belirli bir menkul kıymet veya başka menkul kıymetler veya herhangi bir özel menkul kıymet, portföy, işlem, veya stratejiden bahsedilmesi kesinlikle özel bir kişiye yapılan bir satın alma, satma, ya da tutma önerisi olarak anlaşılamaz. Americanbulls.com LLC alınan bilgiler sadece bağımsız bir yatırım görüşü olarak kabul edilmelidir. Bu bilgiler kişiye özel değildir ve herhangi bir şahsın yatırım ihtiyaçlarına göre hazırlanmamıştır. Americanbulls.com LLC sitelerimizde yayınlanan bilgi, yorum, rapor, görüntü veya herhangi bir basılı dokümanın kar veya zararla sonuçlanacağını hiçbir şekilde vaat, garanti ve sözlü ya da yazılı ima etmez.

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, yetkili kuruluşlar tarafından kişilerin risk ve getiri tercihleri dikkate alınarak kişiye özel sunulmaktadır. Burada yer alan yorum ve tavsiyeler ise genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Resmi düzenlemeler, kullanılan yöntemler geçmişte çalışmış olsa da geçmiş sonuçlar gelecekteki sonuçların göstergesi olamaz gerçeğinin açıklanmasını gerektirmektedir. Kazandırma potansiyeli yanında kaybetme riski de vardır. Menkul kıymet ticareti büyük riskler içerir. Menkul kıymet ticareti ve vadeli işlem sözleşmelerine bağlı olarak oluşabilecek kayıplar çok önemli miktarlara ulaşabilir. Bu yüzden mali durumunuzun ışığında yapacağınız böyle bir ticaretin sizin için uygun olup olmadığını dikkatlice düşünmeniz gerekmektedir. Çünkü spekülatif ticaretin tümü doğal olarak risklidir ve sadece yeterli risk sermayesine sahip bireyler tarafından yapılmalıdır. Ne Americanbulls.com LLC ne de Deutschebulls.com geçmiş ve gelecekteki performansıyla ilgili herhangi bir iddiada bulunmaz. Verilen tüm örnekler, grafikler, tarihçeler, tablolar, yorumlar, öneriler eğitim ve bilgilendirme amaçlıdır.

Görüntülenen bilgiler, yaygın olarak kabul görmüş mum çubuğu formasyonlarıyla yapılan teknik analiz metotlarına dayanmaktadır. Tüm bilgiler güvenilir kaynaklardan temin edilmekle beraber doğrulukları garanti değildir. Uzun vadeli yatırımın başarısı mutlak kesinlikler yerine, fiyat hareketlerinin ileride nasıl sonuçlanacağına dair ihtimallerin hesaplanabilmesine bağlıdır. Başarı için risk yönetimi kritik öneme sahiptir. Hata ve belirsizlikler her piyasa analiz metodunda önemli yer tutar. Geçmiş performans gelecek performansın garantisi değildir. Yatırım ve ticaret belirgin bir kaybetme riski taşır ve bu yüzden bir yatırım veya alım satım yapmadan önce mutlaka yatırım uzmanınıza danışmanız gerekir. Yatırım danışmanınız size, ihtiyaçlarınız, risk toleransınız ve mali durumunuza göre, size özel finansal tavsiyelerde bulunacaktır. Borsalarda ve vadeli işlemler piyasalarında yaptığınız tüm işlemler kendi hesabınıza yapılır ve riski size aittir.

Sizler bu siteyi kullanırken Deutschebulls.com ve ana şirketi olan Americanbulls.com LLC, iştirakleri, bağlı kuruluşları, yetkilileri ve çalışanlarının doğrudan doğruya, arızi, özel veya sonuçsal zararlardan sorumlu olmadığını kabul etmektesiniz.