Title
by Americanbulls.com LLC
Son Güncelleme
14.08.2020
Sinyal Seç
Endeksler Gün Sonu Verileri ve Sinyaller
Sembol 
Ad 
Gün Sonu Kapanış Verileri 
Sinyal 
Açılış 
En Yüksek 
En Düşük 
Kapanış 
%Fark 
CollapseXETRA
 
^CDAX  
DEUTSCHE BORSE DAX COMPOSITE INDEXSAT1,217.181,217.181,198.981,206.54-0.93
 
^CDAXX  
DEUTSCHE BORSE DAX COMPOSITE INDEXSAT1,217.181,217.181,198.981,206.54-0.93
 
^CLALL  
XETRA CLASSIC PFSAT8,446.218,446.218,309.298,363.23-1.19
 
^CXPAX  
DEUTSCHE BORSE CDAX AUTOMOBILESENETTE KAL1,191.041,192.811,172.611,191.25+0.09
 
^CXPBX  
CDAX BANKSAÇIK KAL68.4368.4366.5568.26+0.03
 
^CXPCX  
CDAX CHEMICALSSAT2,901.222,901.222,852.552,888.64-0.47
 
^CXPDX  
CDAX MEDIANAKİTTE KAL396.83397.34388.41392.01-0.42
 
^CXPEX  
CDAX BASIC RESAÇIK KAL1,628.271,656.411,621.491,621.98-0.37
 
^CXPFX  
CDAX FOOD+BEVNAKİTTE KAL393.87404.86393.87400.92+1.43
 
^CXPHX  
CDAX TECHNOLOGYAÇIĞA SAT1,244.551,246.681,218.891,221.12-2.05
 
^CXPIX  
CDAX INSURANCEAÇIĞA SAT1,133.261,134.101,115.871,126.90-0.64
 
^CXPLX  
CDAX TRANS+LOGSENETTE KAL1,026.071,026.241,014.031,021.36-0.62
 
^CXPNX  
CDAX INDUSTRIALNAKİTTE KAL6,209.586,209.586,103.756,139.82-1.43
 
^CXPOX  
CDAX CONSTRUCTNAKİTTE KAL723.23726.49693.72693.75-2.62
 
^CXPPX  
CDAX PHARMAAÇIĞA SAT4,500.844,500.844,451.804,467.07-0.86
 
^CXPRX  
CDAX RETAILSENETTE KAL715.97715.97694.93694.93-2.50
 
^CXPSX  
CDAX SOFTWARESAT41,308.7741,324.2640,665.9240,751.14-1.41
 
^CXPTX  
CDAX TELECOMSENETTE KAL255.73256.82252.55255.64+0.04
 
^CXPUX  
CDAX UTILITIESSENETTE KAL1,014.351,015.09999.461,009.60-0.52
 
^CXPVX  
CDAX FIN.SERVNAKİTTE KAL2,681.702,683.602,647.752,666.41-0.57
 
^CXPYX  
CDAX CONSUMERSENETTE KAL1,999.331,999.331,968.731,988.78-0.80
 
^DXRPUS  
DAXGL RUS+ US PFSENETTE KAL827.47839.75824.53837.22+1.20
 
^GDAXH  
DEUTSCHE BORSE DAX 100 INDEXSAT7,176.117,176.117,067.457,116.81-0.90
 
^GDAXHI  
GERMAN SE XETRA DAX100 INDEXSAT7,176.117,176.117,067.457,116.81-0.90
 
^GDAXI  
GERMAN SE XETRA DAX INDEXAÇIĞA SAT12,965.2212,971.0812,797.5212,901.34-0.71
 
^GDAXIL  
L-DAX PERFSAT12,991.3412,999.3112,890.1712,892.85-0.76
 
^GDAXIP  
GERMAN SE XETRA DAX KURSINDAÇIĞA SAT5,628.755,631.335,555.805,600.82-0.71
 
^GDAXP  
DEUTSCHE BORSE DAX KURSINDEXAÇIĞA SAT5,628.755,631.335,555.805,600.82-0.71
 
^GEXI  
GEX INDEX PFSENETTE KAL3,096.713,098.173,030.173,053.24-1.39
 
^MDAX  
DEUTSCHE BORSE MID CAP INDEXSAT27,671.9027,674.0127,183.4827,313.16-1.42
 
^MDAXI  
GERMAN SE XETRA MIDCAP INDEXSAT27,671.9027,674.0127,183.4827,313.16-1.42
 
^MDAXIL  
L-MDAX PERFSAT27,685.5827,716.3427,342.7227,377.14-1.11
 
^PRIME  
XET PRIME ALL PFSAT5,304.825,304.825,227.095,263.37-0.85
  NANOSTART INDEXSENETTE KAL233.37234.87233.18233.76+0.47
  OELSAND INDEX PFSENETTE KAL20.9320.9320.3520.50-2.05
 
^SBOXSW  
SPORTWETTEN INDXSENETTE KAL144.15147.21144.15146.53+1.50
  WEB INDEX PFSENETTE KAL721.70727.28720.20722.80+0.23
 
^SDAXI  
GERMAN SE XETRA SDAX INDEXSAT12,572.7612,572.7612,430.1012,497.67-0.64
 
^SDAXIL  
L-SDAX PERFNAKİTTE KAL12,553.3212,553.8412,498.0012,498.00-0.45
 
^TECALL  
NEMAX ALL SHR PFSENETTE KAL4,278.024,278.264,222.894,232.84-1.18
  NEMAX ALL SHR PRSENETTE KAL3,360.303,360.503,317.063,324.87-1.18
 
^TECDAX  
XETRA TECDAX PFSENETTE KAL3,118.523,120.793,074.073,080.40-1.36
  L-TECDAX PERFSENETTE KAL3,117.773,124.193,087.513,091.09-0.86
 
D1A8.DE  
DAXPLUS PROT PUTSAT770.79770.79759.35766.71-0.59
 
D1A9.DE  
DB SHORTDAXAL1,943.791,968.821,942.921,953.33+0.71
 
D1AJ.DE  
LEVDAX PFAÇIĞA SAT11,846.1311,856.8611,539.0011,729.14-1.42
 
D1AN.DE  
DAS GLBL AEN PFSENETTE KAL248.36248.40246.78247.47-0.50
 
D1AQ.DE  
GENSTANDARD PRSENETTE KAL4,200.654,258.004,198.804,253.45+0.14
 
D1AR.DE  
X-DAX INDEX PRSAT13,044.4713,055.4712,920.8512,957.36-0.92
 
D1AS.DE  
DBIX INDX PFNAKİTTE KAL562.44566.36559.65564.12+0.04
 
D1AU.DE  
DBIX INDX US PFSENETTE KAL753.49757.69750.79756.79+0.32
 
D1AX.DE  
DBIX INDX GB PFSENETTE KAL819.84824.78813.94821.20+0.01
 
D1AY.DE  
DBIX INDX GB PRSENETTE KAL647.41651.30642.74648.48+0.01
 
D1EK.DE  
DAXPLUS EXPRT PRAÇIĞA SAT480.01480.01473.07475.07-1.17
 
D1EP.DE  
DAXPLUS EXPRT PFAÇIĞA SAT701.94701.94691.78694.70-1.17
 
D2AC.DE  
DAX GL RUS PRSENETTE KAL377.50383.61376.22382.23+1.04
 
D2AD.DE  
DAX GL RUS PFSENETTE KAL699.44710.71697.06708.17+1.03
 
D2AF.DE  
DAX GL RUS US PFSENETTE KAL936.07951.35933.71949.16+1.32
 
D2AG.DE  
DAX GL RUS GB PRSENETTE KAL561.75570.21559.60568.13+1.01
 
D2AH.DE  
DAX GL RUS GB PFSENETTE KAL1,040.821,056.441,036.821,052.59+1.01
 
D2AI.DE  
DAX GL AEN US PRSENETTE KAL218.47218.60217.25217.91-0.30
 
D2AJ.DE  
DAX GL AEN US PFSENETTE KAL315.83316.02314.06315.03-0.22
 
D2AK.DE  
DAX GL AEN GB PRSENETTE KAL249.62249.62247.58248.47-0.60
 
D2AL.DE  
DAX GL AEN GB PFSENETTE KAL360.86360.86357.90359.21-0.52
 
D3CC.DE  
DAXPLUS COVER PFSAT877.47877.47864.77871.63-0.66
  DAXGL RUS+ GB PFAL919.53931.56915.57928.45+0.89
  DAXGL RUS+ GB PRAL531.26538.24528.99536.44+0.90
  DAX GL RUS+ PRSENETTE KAL357.07362.02355.64360.91+0.92
  DAX GL RUS+ PFSENETTE KAL618.03626.57615.54624.65+0.92
  DAXGL RUS+ US PRSENETTE KAL478.07485.21476.38483.73+1.21
 
E1FY.DE  
GEX INDEX PRSENETTE KAL2,446.712,447.872,394.072,412.31-1.39
 
F9M0.DE  
DAXPLUS MS UGBPSENETTE KAL615.02619.10614.42615.04-0.24
 
F9M1.DE  
DAXPLUS MS UGBSENETTE KAL877.53883.35876.65877.56-0.16
 
F9MF.DE  
DAXPLUS MSGUSPSENETTE KAL787.20788.44775.69783.01-0.86
 
F9MG.DE  
DAXPLUS MSGUSSENETTE KAL1,212.561,214.441,194.841,206.09-0.86
 
F9MH.DE  
DAXPLUS MS FUSPSAT301.60301.60295.48297.84-1.75
 
F9MI.DE  
DAXPLUS MS FUSSAT491.36491.36481.39485.22-1.75
 
F9MJ.DE  
DAXPLUS MS JUSPSENETTE KAL249.17250.15249.17250.08+0.97
 
F9MK.DE  
DAXPLUS MS JUSSENETTE KAL328.31329.59328.31329.51+0.97
 
F9ML.DE  
DAXPLUS MS SUSPSENETTE KAL808.37808.85799.46802.21-1.00
 
F9MM.DE  
DAXPLUS MS SUSSENETTE KAL1,199.191,199.901,185.961,190.04-1.00
 
F9MN.DE  
DAXPLUS MS UUSPNAKİTTE KAL549.18551.90547.42548.84+0.07
 
F9MP.DE  
DAXPLUS MS UUSNAKİTTE KAL783.58787.47781.08783.10+0.15
 
F9MS.DE  
DAXPLUS MSGGBPSAT884.80885.92870.49876.49-0.97
 
F9MT.DE  
DAXPLUS MSGGBSAT1,362.901,364.601,340.861,350.09-0.97
 
F9MU.DE  
DAXPLUS MS FGBPSAT338.99338.99331.81333.39-1.86
 
F9MV.DE  
DAXPLUS MS FGBSAT552.28552.28540.57543.15-1.86
 
F9MW.DE  
DAXPLUS MS JGBPAÇIK KAL280.05280.17279.94279.94+0.86
 
F9MX.DE  
DAXPLUS MS JGBAÇIK KAL369.00369.15368.85368.85+0.86
 
F9MY.DE  
DAXPLUS MS SGBPSENETTE KAL908.48908.95897.15897.98-1.11
 
F9MZ.DE  
DAXPLUS MS SGBSENETTE KAL1,347.701,348.381,330.861,332.12-1.11
 
I2IC.DE  
EB.REXX M MKT PFAÇIK KAL117.10117.11117.10117.110.00
 
I2ID.DE  
EB.REXX M MKT PRAÇIK KAL73.2873.2973.2873.290.00
 
NX20.DE  
NISAX20 IND KURSSENETTE KAL6,037.206,077.365,977.966,002.73-0.66
 
R1GK.DE  
EB REXX GOVOV PRNAKİTTE KAL127.70128.00127.62127.91+0.08
 
R1GP.DE  
EB REXX GOVOV PFNAKİTTE KAL238.84239.39238.68239.22+0.08
 
R1JK.DE  
EB REXX JUMBO PRSENETTE KAL102.20102.28102.20102.280.00
 
R1JP.DE  
EB REXX JUMBO PFSENETTE KAL177.12177.25177.12177.250.00
 
SXPRS.Z  
DJS 600 BASIC SISENETTE KAL329.63332.35328.87329.96+1.32
FirstPrev[1]2NextLast


Yasal Uyarı ve Bilgilendirme:

Americanbulls.com LLC Amerika Birleşik Devletleri Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonuna kayıtlı bir yatırım danışmanı değildir. Aksine, Americanbulls.com LLC kanun olarak Amerika Birleşik Devletleri 1940 Yatırım Danışmanları Yasası'nın 202 (a) (11) ve ilgili devlet menkul kıymetler yasaları altında yatırım danışmanı tanımında açıklandığı gibi, "yayıncının hariç tutulması" maddesine dayanır. Gerçekten de Americanbulls.com LLC kişilere özel yatırım öneri ve tavsiyesi yapmaz. Bu site ve Americanbulls.com LLC tarafından işletilmekte olan diğer tüm siteler, üyelerine ve/veya muhtemel üyelerine düzenli aralıklarla yatırımla ilgili kişiye özel olmayan genel anlamlı tavsiyeler yapan iyi niyetli yayınlardır.

Deutschebulls.com bağımsız bir web sitesidir. Americanbulls.com LLC hisse senetlerinden, menkul kıymetlerden veya diğer kurumlardan ve ayrıca geniş ulusal ve uluslar arası forex emtia ve hisse senedi piyasalarıyla ilgili destekleyicilerden veya işlemcilerden de doğrudan veya dolaylı yoldan herhangi bir bedel almaz.

Bu nedenle, Deutschebulls.com ve Americanbulls.com LLC, 1940 tarihli Amerika Birleşik Devletleri Yatırım Danışmanlığı yasasının 202 (a) (11) bendi ve buna eş menkul kıymetlerle ilgili eyalet yasalarında yapılan “yatırım danışmanı” tanımının dışındadır ve dolayısıyla yatırım danışmanı olarak kaydolması gerekmez. Biz kayıtlı bir broker veya bayi de değiliz. Americanbulls.com LLC tarafından sağlanan içerik sadece bilgilendirme amaçlıdır. Bu içeriğin herhangi bir bölümünde belirli bir menkul kıymet veya başka menkul kıymetler veya herhangi bir özel menkul kıymet, portföy, işlem, veya stratejiden bahsedilmesi kesinlikle özel bir kişiye yapılan bir satın alma, satma, ya da tutma önerisi olarak anlaşılamaz. Americanbulls.com LLC alınan bilgiler sadece bağımsız bir yatırım görüşü olarak kabul edilmelidir. Bu bilgiler kişiye özel değildir ve herhangi bir şahsın yatırım ihtiyaçlarına göre hazırlanmamıştır. Americanbulls.com LLC sitelerimizde yayınlanan bilgi, yorum, rapor, görüntü veya herhangi bir basılı dokümanın kar veya zararla sonuçlanacağını hiçbir şekilde vaat, garanti ve sözlü ya da yazılı ima etmez.

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, yetkili kuruluşlar tarafından kişilerin risk ve getiri tercihleri dikkate alınarak kişiye özel sunulmaktadır. Burada yer alan yorum ve tavsiyeler ise genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Resmi düzenlemeler, kullanılan yöntemler geçmişte çalışmış olsa da geçmiş sonuçlar gelecekteki sonuçların göstergesi olamaz gerçeğinin açıklanmasını gerektirmektedir. Kazandırma potansiyeli yanında kaybetme riski de vardır. Menkul kıymet ticareti büyük riskler içerir. Menkul kıymet ticareti ve vadeli işlem sözleşmelerine bağlı olarak oluşabilecek kayıplar çok önemli miktarlara ulaşabilir. Bu yüzden mali durumunuzun ışığında yapacağınız böyle bir ticaretin sizin için uygun olup olmadığını dikkatlice düşünmeniz gerekmektedir. Çünkü spekülatif ticaretin tümü doğal olarak risklidir ve sadece yeterli risk sermayesine sahip bireyler tarafından yapılmalıdır. Ne Americanbulls.com LLC ne de Deutschebulls.com geçmiş ve gelecekteki performansıyla ilgili herhangi bir iddiada bulunmaz. Verilen tüm örnekler, grafikler, tarihçeler, tablolar, yorumlar, öneriler eğitim ve bilgilendirme amaçlıdır.

Görüntülenen bilgiler, yaygın olarak kabul görmüş mum çubuğu formasyonlarıyla yapılan teknik analiz metotlarına dayanmaktadır. Tüm bilgiler güvenilir kaynaklardan temin edilmekle beraber doğrulukları garanti değildir. Uzun vadeli yatırımın başarısı mutlak kesinlikler yerine, fiyat hareketlerinin ileride nasıl sonuçlanacağına dair ihtimallerin hesaplanabilmesine bağlıdır. Başarı için risk yönetimi kritik öneme sahiptir. Hata ve belirsizlikler her piyasa analiz metodunda önemli yer tutar. Geçmiş performans gelecek performansın garantisi değildir. Yatırım ve ticaret belirgin bir kaybetme riski taşır ve bu yüzden bir yatırım veya alım satım yapmadan önce mutlaka yatırım uzmanınıza danışmanız gerekir. Yatırım danışmanınız size, ihtiyaçlarınız, risk toleransınız ve mali durumunuza göre, size özel finansal tavsiyelerde bulunacaktır. Borsalarda ve vadeli işlemler piyasalarında yaptığınız tüm işlemler kendi hesabınıza yapılır ve riski size aittir.

Sizler bu siteyi kullanırken Deutschebulls.com ve ana şirketi olan Americanbulls.com LLC, iştirakleri, bağlı kuruluşları, yetkilileri ve çalışanlarının doğrudan doğruya, arızi, özel veya sonuçsal zararlardan sorumlu olmadığını kabul etmektesiniz.