Title
by Americanbulls.com LLC
Son Güncelleme
18.09.2020
Sinyal Seç
Endeksler Gün Sonu Verileri ve Sinyaller
Sembol 
Ad 
Gün Sonu Kapanış Verileri 
Sinyal 
Açılış 
En Yüksek 
En Düşük 
Kapanış 
%Fark 
CollapseXETRA
 
^CDAX  
DEUTSCHE BORSE DAX COMPOSITE INDEXSENETTE KAL1,233.441,239.251,227.871,227.87-0.57
 
^CDAXX  
DEUTSCHE BORSE DAX COMPOSITE INDEXSENETTE KAL1,233.441,239.251,227.871,227.87-0.57
 
^CLALL  
XETRA CLASSIC PFSAT8,479.588,482.358,401.348,401.34-1.11
 
^CXPAX  
DEUTSCHE BORSE CDAX AUTOMOBILENAKİTTE KAL1,278.331,278.331,249.501,249.59-2.58
 
^CXPBX  
CDAX BANKSNAKİTTE KAL65.4865.5264.3864.50-1.69
 
^CXPCX  
CDAX CHEMICALSSAT3,008.753,021.982,978.262,978.26-0.61
 
^CXPDX  
CDAX MEDIASENETTE KAL409.56411.26408.34408.72-0.68
 
^CXPEX  
CDAX BASIC RESAÇIK KAL1,628.271,656.411,621.491,621.98-0.37
 
^CXPFX  
CDAX FOOD+BEVNAKİTTE KAL393.87404.86393.87400.92+1.43
 
^CXPHX  
CDAX TECHNOLOGYSENETTE KAL1,311.641,321.261,296.131,296.20-0.47
 
^CXPIX  
CDAX INSURANCENAKİTTE KAL1,116.491,121.891,111.591,112.97-0.47
 
^CXPLX  
CDAX TRANS+LOGSENETTE KAL1,094.041,105.831,087.581,087.58-1.13
 
^CXPNX  
CDAX INDUSTRIALSENETTE KAL6,258.546,266.156,182.136,182.70-1.48
 
^CXPOX  
CDAX CONSTRUCTNAKİTTE KAL723.23726.49693.72693.75-2.62
 
^CXPPX  
CDAX PHARMASENETTE KAL4,523.714,577.524,523.714,558.87+0.70
 
^CXPRX  
CDAX RETAILSENETTE KAL692.47703.00692.05700.27+1.11
 
^CXPSX  
CDAX SOFTWARESENETTE KAL40,766.7141,627.9540,766.7140,932.51+0.20
 
^CXPTX  
CDAX TELECOMAÇIĞA SAT252.50254.11249.28249.28-1.53
 
^CXPUX  
CDAX UTILITIESSENETTE KAL950.17957.09946.05946.53-0.61
 
^CXPVX  
CDAX FIN.SERVNAKİTTE KAL2,651.942,666.562,641.342,649.44-0.34
 
^CXPYX  
CDAX CONSUMERSENETTE KAL2,083.532,096.232,075.542,075.54-0.60
 
^DXRPUS  
DAXGL RUS+ US PFSAT797.60798.20788.90795.47-0.41
 
^GDAXH  
DEUTSCHE BORSE DAX 100 INDEXSENETTE KAL7,251.737,286.187,213.027,213.10-0.65
 
^GDAXHI  
GERMAN SE XETRA DAX100 INDEXSENETTE KAL7,251.737,286.187,213.027,213.10-0.65
 
^GDAXI  
GERMAN SE XETRA DAX INDEXSAT13,210.8613,263.4413,116.2513,116.25-0.70
 
^GDAXIL  
L-DAX PERFAÇIĞA SAT13,194.9113,238.9913,109.6213,110.85-0.64
 
^GDAXIP  
GERMAN SE XETRA DAX KURSINDSAT5,723.095,745.885,682.195,682.19-0.69
 
^GDAXP  
DEUTSCHE BORSE DAX KURSINDEXSAT5,723.095,745.885,682.195,682.19-0.69
 
^GEXI  
GEX INDEX PFSENETTE KAL3,174.223,174.533,156.333,157.96-0.72
 
^MDAX  
DEUTSCHE BORSE MID CAP INDEXSENETTE KAL27,611.7027,674.5227,501.9527,512.91-0.40
 
^MDAXI  
GERMAN SE XETRA MIDCAP INDEXSENETTE KAL27,611.7027,674.5227,501.9527,512.91-0.40
 
^MDAXIL  
L-MDAX PERFSENETTE KAL27,585.1127,603.8527,564.9527,564.95-0.07
 
^PRIME  
XET PRIME ALL PFSENETTE KAL5,362.185,386.105,333.545,333.59-0.65
  NANOSTART INDEXSENETTE KAL211.70211.72207.61210.81-0.13
  OELSAND INDEX PFSENETTE KAL17.6817.6817.1317.45-1.30
 
^SBOXSW  
SPORTWETTEN INDXSAT149.94149.98147.75148.98-1.26
  WEB INDEX PFAÇIĞA SAT723.31723.73706.49714.37-1.39
 
^SDAXI  
GERMAN SE XETRA SDAX INDEXSENETTE KAL12,537.1912,552.4412,463.2712,463.27-0.51
 
^SDAXIL  
L-SDAX PERFSENETTE KAL12,475.8912,495.0612,471.9412,480.24+0.03
 
^TECALL  
NEMAX ALL SHR PFSENETTE KAL4,225.074,287.024,224.604,263.34+0.98
  NEMAX ALL SHR PRSENETTE KAL3,318.453,367.103,318.083,348.49+0.98
 
^TECDAX  
XETRA TECDAX PFSENETTE KAL3,101.423,147.403,100.833,118.02+0.55
  L-TECDAX PERFSENETTE KAL3,098.793,129.783,098.223,121.20+0.72
 
D1A8.DE  
DAXPLUS PROT PUTSENETTE KAL778.04780.80776.53779.84+0.23
 
D1A9.DE  
DB SHORTDAXAL1,900.021,913.631,892.451,913.63+0.69
 
D1AJ.DE  
LEVDAX PFSAT12,267.2212,364.8512,091.5612,091.56-1.39
 
D1AN.DE  
DAS GLBL AEN PFSAT238.54238.54233.48234.63-1.92
 
D1AQ.DE  
GENSTANDARD PRSENETTE KAL4,375.724,390.394,365.734,379.50-1.37
 
D1AR.DE  
X-DAX INDEX PRSENETTE KAL13,115.7513,233.0613,041.7513,222.06+0.20
 
D1AS.DE  
DBIX INDX PFSENETTE KAL599.53599.53591.54598.16-0.03
 
D1AU.DE  
DBIX INDX US PFSENETTE KAL800.19803.17790.93800.42-0.20
 
D1AX.DE  
DBIX INDX GB PFSENETTE KAL878.10879.72869.39878.31+0.20
 
D1AY.DE  
DBIX INDX GB PRSENETTE KAL693.39694.69686.51693.56+0.20
 
D1EK.DE  
DAXPLUS EXPRT PRSAT478.74480.37478.01478.09-0.19
 
D1EP.DE  
DAXPLUS EXPRT PFSAT701.47703.87700.41700.52-0.19
 
D2AC.DE  
DAX GL RUS PRAÇIĞA SAT358.20358.20353.86356.14-0.48
 
D2AD.DE  
DAX GL RUS PFAÇIĞA SAT664.52664.52656.48660.70-0.49
 
D2AF.DE  
DAX GL RUS US PFSENETTE KAL886.10886.32876.87883.29-0.67
 
D2AG.DE  
DAX GL RUS GB PRSAT535.65537.53530.80533.95-0.25
 
D2AH.DE  
DAX GL RUS GB PFSAT993.72997.22984.74990.56-0.26
 
D2AI.DE  
DAX GL AEN US PRNAKİTTE KAL208.39208.39204.49205.55-2.11
 
D2AJ.DE  
DAX GL AEN US PFNAKİTTE KAL302.02302.02296.37297.92-2.10
 
D2AK.DE  
DAX GL AEN GB PRSAT240.08241.48236.16237.01-1.70
 
D2AL.DE  
DAX GL AEN GB PFSAT347.95349.97342.29343.52-1.70
 
D3CC.DE  
DAXPLUS COVER PFSENETTE KAL896.19899.50894.58898.39+0.24
  DAXGL RUS+ GB PFSAT893.71897.07886.98892.070.00
  DAXGL RUS+ GB PRSENETTE KAL514.69516.67510.87513.81+0.01
  DAX GL RUS+ PRSAT344.58344.58340.17342.71-0.22
  DAX GL RUS+ PFSAT598.33598.33590.62595.01-0.23
  DAXGL RUS+ US PRSENETTE KAL459.34459.74454.37458.17-0.40
 
E1FY.DE  
GEX INDEX PRSENETTE KAL2,508.132,508.312,493.862,495.12-0.72
 
F9M0.DE  
DAXPLUS MS UGBPAÇIK KAL624.89631.59622.49628.66-0.31
 
F9M1.DE  
DAXPLUS MS UGBAÇIK KAL892.43901.99889.01897.80-0.31
 
F9MF.DE  
DAXPLUS MSGUSPNAKİTTE KAL787.89790.73786.50786.90+0.39
 
F9MG.DE  
DAXPLUS MSGUSNAKİTTE KAL1,215.701,220.061,213.531,214.16+0.39
 
F9MH.DE  
DAXPLUS MS FUSPSENETTE KAL313.53315.38310.74311.08-0.28
 
F9MI.DE  
DAXPLUS MS FUSSENETTE KAL510.81513.82506.27506.82-0.28
 
F9MJ.DE  
DAXPLUS MS JUSPNAKİTTE KAL247.81248.82247.81248.72+0.21
 
F9MK.DE  
DAXPLUS MS JUSNAKİTTE KAL326.60327.91326.60327.78+0.21
 
F9ML.DE  
DAXPLUS MS SUSPSENETTE KAL821.36829.48821.36822.12+0.49
 
F9MM.DE  
DAXPLUS MS SUSSENETTE KAL1,220.651,232.711,220.651,221.82+0.62
 
F9MN.DE  
DAXPLUS MS UUSPNAKİTTE KAL548.84557.82548.84554.75-0.71
 
F9MP.DE  
DAXPLUS MS UUSNAKİTTE KAL783.82796.63783.82792.25-0.71
 
F9MS.DE  
DAXPLUS MSGGBPNAKİTTE KAL891.48895.15889.19890.91+0.30
 
F9MT.DE  
DAXPLUS MSGGBNAKİTTE KAL1,375.541,381.151,372.011,374.64+0.30
 
F9MU.DE  
DAXPLUS MS FGBPNAKİTTE KAL354.75356.41352.20352.20-0.37
 
F9MV.DE  
DAXPLUS MS FGBNAKİTTE KAL577.97580.65573.81573.81-0.37
 
F9MW.DE  
DAXPLUS MS JGBPSENETTE KAL280.39281.87280.39281.59+0.12
 
F9MX.DE  
DAXPLUS MS JGBSENETTE KAL369.53371.47369.53371.10+0.12
 
F9MY.DE  
DAXPLUS MS SGBPSENETTE KAL929.35936.97929.32930.78+0.39
 
F9MZ.DE  
DAXPLUS MS SGBSENETTE KAL1,381.141,392.481,381.071,383.31+0.53
 
I2IC.DE  
EB.REXX M MKT PFAÇIK KAL117.06117.06117.06117.06-0.01
 
I2ID.DE  
EB.REXX M MKT PRAÇIK KAL73.1973.1973.1873.18-0.01
 
R1GK.DE  
EB REXX GOVOV PRNAKİTTE KAL128.33128.66128.29128.37-0.07
 
R1GP.DE  
EB REXX GOVOV PFSENETTE KAL240.30240.94240.25240.39-0.06
 
R1JK.DE  
EB REXX JUMBO PRSENETTE KAL102.38102.42102.38102.39+0.01
 
R1JP.DE  
EB REXX JUMBO PFSENETTE KAL177.43177.49177.43177.44+0.01
 
SXPRS.Z  
DJS 600 BASIC SIAÇIK KAL317.76317.95313.71314.70+1.11
 
TDXK.DE  
XETRA TECDAX PRSENETTE KAL2,414.472,450.382,414.012,427.56+0.56
ErsteVorherige[1]2NächsteLetzte


Yasal Uyarı ve Bilgilendirme:

Americanbulls.com LLC Amerika Birleşik Devletleri Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonuna kayıtlı bir yatırım danışmanı değildir. Aksine, Americanbulls.com LLC kanun olarak Amerika Birleşik Devletleri 1940 Yatırım Danışmanları Yasası'nın 202 (a) (11) ve ilgili devlet menkul kıymetler yasaları altında yatırım danışmanı tanımında açıklandığı gibi, "yayıncının hariç tutulması" maddesine dayanır. Gerçekten de Americanbulls.com LLC kişilere özel yatırım öneri ve tavsiyesi yapmaz. Bu site ve Americanbulls.com LLC tarafından işletilmekte olan diğer tüm siteler, üyelerine ve/veya muhtemel üyelerine düzenli aralıklarla yatırımla ilgili kişiye özel olmayan genel anlamlı tavsiyeler yapan iyi niyetli yayınlardır.

Deutschebulls.com bağımsız bir web sitesidir. Americanbulls.com LLC hisse senetlerinden, menkul kıymetlerden veya diğer kurumlardan ve ayrıca geniş ulusal ve uluslar arası forex emtia ve hisse senedi piyasalarıyla ilgili destekleyicilerden veya işlemcilerden de doğrudan veya dolaylı yoldan herhangi bir bedel almaz.

Bu nedenle, Deutschebulls.com ve Americanbulls.com LLC, 1940 tarihli Amerika Birleşik Devletleri Yatırım Danışmanlığı yasasının 202 (a) (11) bendi ve buna eş menkul kıymetlerle ilgili eyalet yasalarında yapılan “yatırım danışmanı” tanımının dışındadır ve dolayısıyla yatırım danışmanı olarak kaydolması gerekmez. Biz kayıtlı bir broker veya bayi de değiliz. Americanbulls.com LLC tarafından sağlanan içerik sadece bilgilendirme amaçlıdır. Bu içeriğin herhangi bir bölümünde belirli bir menkul kıymet veya başka menkul kıymetler veya herhangi bir özel menkul kıymet, portföy, işlem, veya stratejiden bahsedilmesi kesinlikle özel bir kişiye yapılan bir satın alma, satma, ya da tutma önerisi olarak anlaşılamaz. Americanbulls.com LLC alınan bilgiler sadece bağımsız bir yatırım görüşü olarak kabul edilmelidir. Bu bilgiler kişiye özel değildir ve herhangi bir şahsın yatırım ihtiyaçlarına göre hazırlanmamıştır. Americanbulls.com LLC sitelerimizde yayınlanan bilgi, yorum, rapor, görüntü veya herhangi bir basılı dokümanın kar veya zararla sonuçlanacağını hiçbir şekilde vaat, garanti ve sözlü ya da yazılı ima etmez.

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, yetkili kuruluşlar tarafından kişilerin risk ve getiri tercihleri dikkate alınarak kişiye özel sunulmaktadır. Burada yer alan yorum ve tavsiyeler ise genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Resmi düzenlemeler, kullanılan yöntemler geçmişte çalışmış olsa da geçmiş sonuçlar gelecekteki sonuçların göstergesi olamaz gerçeğinin açıklanmasını gerektirmektedir. Kazandırma potansiyeli yanında kaybetme riski de vardır. Menkul kıymet ticareti büyük riskler içerir. Menkul kıymet ticareti ve vadeli işlem sözleşmelerine bağlı olarak oluşabilecek kayıplar çok önemli miktarlara ulaşabilir. Bu yüzden mali durumunuzun ışığında yapacağınız böyle bir ticaretin sizin için uygun olup olmadığını dikkatlice düşünmeniz gerekmektedir. Çünkü spekülatif ticaretin tümü doğal olarak risklidir ve sadece yeterli risk sermayesine sahip bireyler tarafından yapılmalıdır. Ne Americanbulls.com LLC ne de Deutschebulls.com geçmiş ve gelecekteki performansıyla ilgili herhangi bir iddiada bulunmaz. Verilen tüm örnekler, grafikler, tarihçeler, tablolar, yorumlar, öneriler eğitim ve bilgilendirme amaçlıdır.

Görüntülenen bilgiler, yaygın olarak kabul görmüş mum çubuğu formasyonlarıyla yapılan teknik analiz metotlarına dayanmaktadır. Tüm bilgiler güvenilir kaynaklardan temin edilmekle beraber doğrulukları garanti değildir. Uzun vadeli yatırımın başarısı mutlak kesinlikler yerine, fiyat hareketlerinin ileride nasıl sonuçlanacağına dair ihtimallerin hesaplanabilmesine bağlıdır. Başarı için risk yönetimi kritik öneme sahiptir. Hata ve belirsizlikler her piyasa analiz metodunda önemli yer tutar. Geçmiş performans gelecek performansın garantisi değildir. Yatırım ve ticaret belirgin bir kaybetme riski taşır ve bu yüzden bir yatırım veya alım satım yapmadan önce mutlaka yatırım uzmanınıza danışmanız gerekir. Yatırım danışmanınız size, ihtiyaçlarınız, risk toleransınız ve mali durumunuza göre, size özel finansal tavsiyelerde bulunacaktır. Borsalarda ve vadeli işlemler piyasalarında yaptığınız tüm işlemler kendi hesabınıza yapılır ve riski size aittir.

Sizler bu siteyi kullanırken Deutschebulls.com ve ana şirketi olan Americanbulls.com LLC, iştirakleri, bağlı kuruluşları, yetkilileri ve çalışanlarının doğrudan doğruya, arızi, özel veya sonuçsal zararlardan sorumlu olmadığını kabul etmektesiniz.