Title
by Americanbulls.com LLC
Son Güncelleme
15.07.2019
Sinyal Seç
Endeksler Gün Sonu Verileri ve Sinyaller
Sembol 
Ad 
Gün Sonu Kapanış Verileri 
Sinyal 
Açılış 
En Yüksek 
En Düşük 
Kapanış 
%Fark 
CollapseXETRA
 
^CDAX  
DEUTSCHE BORSE DAX COMPOSITE INDEXAL1,145.561,153.471,142.781,149.74+0.52
 
^CDAXX  
DEUTSCHE BORSE DAX COMPOSITE INDEXAL1,145.561,153.471,142.781,149.74+0.52
 
^CLALL  
XETRA CLASSIC PFAL8,853.508,917.268,839.538,871.27+0.52
 
^CXPAX  
DEUTSCHE BORSE CDAX AUTOMOBILENAKİTTE KAL1,302.371,315.311,302.371,307.28+0.62
 
^CXPBX  
CDAX BANKSSENETTE KAL67.7869.1067.7568.49+0.93
 
^CXPCX  
CDAX CHEMICALSAL2,702.792,722.632,689.902,713.78+0.95
 
^CXPDX  
CDAX MEDIANAKİTTE KAL362.52362.77359.79361.43-0.31
 
^CXPEX  
CDAX BASIC RESNAKİTTE KAL1,511.471,526.911,495.021,501.24-0.03
 
^CXPFX  
CDAX FOOD+BEVNAKİTTE KAL403.86407.15389.88398.65-1.89
 
^CXPHX  
CDAX TECHNOLOGYSENETTE KAL923.62938.28918.60937.46+2.15
 
^CXPIX  
CDAX INSURANCENAKİTTE KAL1,181.581,189.971,180.911,188.54+0.67
 
^CXPLX  
CDAX TRANS+LOGNAKİTTE KAL938.11941.96929.01934.31+0.21
 
^CXPNX  
CDAX INDUSTRIALAL6,763.776,820.286,738.806,779.68+0.57
 
^CXPOX  
CDAX CONSTRUCTAL980.61995.01980.61993.09+0.84
 
^CXPPX  
CDAX PHARMANAKİTTE KAL4,122.514,148.484,094.024,139.35+0.63
 
^CXPRX  
CDAX RETAILSENETTE KAL409.37413.14409.31411.89+0.72
 
^CXPSX  
CDAX SOFTWARENAKİTTE KAL39,176.9339,576.6539,116.5539,387.38+0.68
 
^CXPTX  
CDAX TELECOMSENETTE KAL244.22245.09241.94241.95-1.23
 
^CXPUX  
CDAX UTILITIESAL799.47807.15798.69804.91+0.52
 
^CXPVX  
CDAX FIN.SERVNAKİTTE KAL2,270.332,287.332,255.352,269.12+0.09
 
^CXPYX  
CDAX CONSUMERNAKİTTE KAL2,098.202,114.412,087.512,102.79+0.45
 
^DXRPUS  
DAXGL RUS+ US PFSAT818.15818.66811.14813.98-0.50
 
^GDAXH  
DEUTSCHE BORSE DAX 100 INDEXAL6,904.206,950.596,883.306,928.00+0.58
 
^GDAXHI  
GERMAN SE XETRA DAX100 INDEXAL6,904.206,950.596,883.306,928.00+0.58
 
^GDAXI  
GERMAN SE XETRA DAX INDEXAL12,346.5912,434.1412,301.0812,387.34+0.52
 
^GDAXIL  
L-DAX PERFAL12,332.2512,393.7112,332.2512,393.71+0.50
 
^GDAXIP  
GERMAN SE XETRA DAX KURSINDAL5,511.955,551.035,491.635,530.14+0.52
 
^GDAXP  
DEUTSCHE BORSE DAX KURSINDEXAL5,511.955,551.035,491.635,530.14+0.52
 
^GEXI  
GEX INDEX PFAL2,489.792,507.312,486.772,499.99+0.53
 
^MDAX  
DEUTSCHE BORSE MID CAP INDEXAL25,866.7226,066.7625,849.9025,993.59+0.70
 
^MDAXI  
GERMAN SE XETRA MIDCAP INDEXAL25,866.7226,066.7625,849.9025,993.59+0.70
 
^MDAXIL  
L-MDAX PERFNAKİTTE KAL25,795.5125,968.0725,795.5125,953.04+0.61
 
^PRIME  
XET PRIME ALL PFAL5,085.545,119.125,070.625,102.27+0.56
  NANOSTART INDEXSENETTE KAL186.01187.81185.74187.47+0.97
  OELSAND INDEX PFSENETTE KAL32.1932.2032.0132.16-0.09
 
^SBOXSW  
SPORTWETTEN INDXSENETTE KAL110.16111.05110.14111.04+0.68
  WEB INDEX PFSENETTE KAL428.26430.10427.76429.94+0.22
 
^SDAXI  
GERMAN SE XETRA SDAX INDEXNAKİTTE KAL11,087.6811,154.9711,055.8011,093.66+0.28
 
^SDAXIL  
L-SDAX PERFNAKİTTE KAL11,048.7111,100.2511,048.7111,095.74+0.43
 
^TECALL  
NEMAX ALL SHR PFNAKİTTE KAL3,344.313,381.723,343.733,381.09+1.36
  NEMAX ALL SHR PRNAKİTTE KAL2,653.962,683.652,653.512,683.16+1.36
 
^TECDAX  
XETRA TECDAX PFNAKİTTE KAL2,869.912,905.262,868.732,903.99+1.43
  L-TECDAX PERFNAKİTTE KAL2,862.562,900.292,862.432,896.56+1.19
 
D1A8.DE  
DAXPLUS PROT PUTNAKİTTE KAL608.04613.40605.97610.37+0.40
 
D1A9.DE  
DB SHORTDAXAÇIĞA SAT2,285.102,293.562,268.842,277.53-0.53
 
D1AB.DE  
DAXPLUS PFNAKİTTE KAL60,225.7760,765.2560,120.9260,538.66+0.52
 
D1AJ.DE  
LEVDAX PFAL11,905.1012,073.6211,817.5111,983.54+1.04
 
D1AN.DE  
DAS GLBL AEN PFNAKİTTE KAL203.32203.89202.90203.13+0.01
 
D1AQ.DE  
GENSTANDARD PRNAKİTTE KAL3,709.163,720.843,707.733,720.63+0.37
 
D1AR.DE  
X-DAX INDEX PRNAKİTTE KAL12,348.5012,398.6412,330.9812,396.63+0.68
 
D1AS.DE  
DBIX INDX PFAL653.62658.61651.27656.25+0.29
 
D1AU.DE  
DBIX INDX US PFSENETTE KAL834.93839.40830.39836.88+0.28
 
D1AX.DE  
DBIX INDX GB PFAL945.17950.79940.51946.70+0.10
 
D1AY.DE  
DBIX INDX GB PRAL753.65758.14749.93754.88+0.09
 
D1EK.DE  
DAXPLUS EXPRT PRSENETTE KAL434.47439.39434.11438.69+1.15
 
D1EP.DE  
DAXPLUS EXPRT PFSENETTE KAL623.47630.53622.95629.52+1.15
 
D2AC.DE  
DAX GL RUS PRSAT431.27431.27427.74429.51-0.68
 
D2AD.DE  
DAX GL RUS PFNAKİTTE KAL740.79740.79734.76737.79-0.68
 
D2AF.DE  
DAX GL RUS US PFSAT945.40945.40936.92939.99-0.68
 
D2AG.DE  
DAX GL RUS GB PRNAKİTTE KAL636.76636.76631.09632.65-0.87
 
D2AH.DE  
DAX GL RUS GB PFNAKİTTE KAL1,093.771,093.771,084.031,086.73-0.87
 
D2AI.DE  
DAX GL AEN US PRNAKİTTE KAL174.59175.17174.54174.92+0.48
 
D2AJ.DE  
DAX GL AEN US PFNAKİTTE KAL245.50246.31245.42245.95+0.47
 
D2AK.DE  
DAX GL AEN GB PRSENETTE KAL207.75208.43207.63207.92+0.29
 
D2AL.DE  
DAX GL AEN GB PFSENETTE KAL292.77294.26292.77293.41+0.32
 
D3CC.DE  
DAXPLUS COVER PFNAKİTTE KAL1,008.991,017.971,007.381,014.23+0.52
  DAXGL RUS+ GB PFNAKİTTE KAL946.81947.46939.35941.05-0.68
  DAXGL RUS+ GB PRNAKİTTE KAL586.58586.97581.94582.99-0.81
  DAX GL RUS+ PRSAT397.17397.42393.96395.80-0.62
  DAX GL RUS+ PFSAT641.08641.48635.92638.89-0.49
  DAXGL RUS+ US PRNAKİTTE KAL506.87507.19502.52504.27-0.62
 
E1FY.DE  
GEX INDEX PRAL1,983.771,997.721,981.341,991.99+0.54
 
F9M0.DE  
DAXPLUS MS UGBPSENETTE KAL543.90544.18541.71543.87+0.06
 
F9M1.DE  
DAXPLUS MS UGBSENETTE KAL759.25759.66756.22759.23+0.06
 
F9MF.DE  
DAXPLUS MSGUSPNAKİTTE KAL757.05762.45755.56759.42+0.52
 
F9MG.DE  
DAXPLUS MSGUSNAKİTTE KAL1,140.871,149.011,138.611,144.43+0.52
 
F9MH.DE  
DAXPLUS MS FUSPNAKİTTE KAL316.48317.65314.90316.19+0.16
 
F9MI.DE  
DAXPLUS MS FUSNAKİTTE KAL506.54508.41504.01506.09+0.16
 
F9MJ.DE  
DAXPLUS MS JUSPSENETTE KAL228.09228.09227.89228.01+0.04
 
F9MK.DE  
DAXPLUS MS JUSSENETTE KAL294.79294.79294.53294.69+0.03
 
F9ML.DE  
DAXPLUS MS SUSPNAKİTTE KAL746.87750.49745.75748.83+0.45
 
F9MM.DE  
DAXPLUS MS SUSNAKİTTE KAL1,078.701,083.931,077.071,081.53+0.45
 
F9MN.DE  
DAXPLUS MS UUSPSENETTE KAL464.74466.22463.53465.54+0.25
 
F9MP.DE  
DAXPLUS MS UUSSENETTE KAL648.74650.84647.06649.88+0.25
 
F9MS.DE  
DAXPLUS MSGGBPNAKİTTE KAL883.61891.43882.80890.56+0.90
 
F9MT.DE  
DAXPLUS MSGGBNAKİTTE KAL1,331.581,343.361,330.351,342.06+0.90
 
F9MU.DE  
DAXPLUS MS FGBPAL369.39371.32367.96370.79+0.54
 
F9MV.DE  
DAXPLUS MS FGBAL591.22594.32588.93593.48+0.54
 
F9MW.DE  
DAXPLUS MS JGBPSENETTE KAL266.22267.38266.22267.38+0.41
 
F9MX.DE  
DAXPLUS MS JGBSENETTE KAL344.07345.58344.07345.58+0.41
 
F9MY.DE  
DAXPLUS MS SGBPNAKİTTE KAL872.19879.79871.35878.13+0.83
 
F9MZ.DE  
DAXPLUS MS SGBNAKİTTE KAL1,259.701,270.671,258.481,268.29+0.83
 
I2IC.DE  
EB.REXX M MKT PFAÇIK KAL118.05118.06118.05118.050.00
 
I2ID.DE  
EB.REXX M MKT PRAÇIK KAL74.7574.7574.7474.750.00
 
NX20.DE  
NISAX20 IND KURSAL5,699.685,752.565,699.685,750.60+0.87
 
R1GK.DE  
EB REXX GOVOV PRNAKİTTE KAL127.63128.08127.58128.08+0.41
 
R1GP.DE  
EB REXX GOVOV PFNAKİTTE KAL235.24236.07235.15236.07+0.42
 
R1JK.DE  
EB REXX JUMBO PRAL102.68102.75102.64102.75+0.05
 
R1JP.DE  
EB REXX JUMBO PFAL177.95178.07177.88178.07+0.05
FirstPrev[1]2NextLast


Yasal Uyarı ve Bilgilendirme:

Americanbulls.com LLC Amerika Birleşik Devletleri Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonuna kayıtlı bir yatırım danışmanı değildir. Aksine, Americanbulls.com LLC kanun olarak Amerika Birleşik Devletleri 1940 Yatırım Danışmanları Yasası'nın 202 (a) (11) ve ilgili devlet menkul kıymetler yasaları altında yatırım danışmanı tanımında açıklandığı gibi, "yayıncının hariç tutulması" maddesine dayanır. Gerçekten de Americanbulls.com LLC kişilere özel yatırım öneri ve tavsiyesi yapmaz. Bu site ve Americanbulls.com LLC tarafından işletilmekte olan diğer tüm siteler, üyelerine ve/veya muhtemel üyelerine düzenli aralıklarla yatırımla ilgili kişiye özel olmayan genel anlamlı tavsiyeler yapan iyi niyetli yayınlardır.

Deutschebulls.com bağımsız bir web sitesidir. Americanbulls.com LLC hisse senetlerinden, menkul kıymetlerden veya diğer kurumlardan ve ayrıca geniş ulusal ve uluslar arası forex emtia ve hisse senedi piyasalarıyla ilgili destekleyicilerden veya işlemcilerden de doğrudan veya dolaylı yoldan herhangi bir bedel almaz.

Bu nedenle, Deutschebulls.com ve Americanbulls.com LLC, 1940 tarihli Amerika Birleşik Devletleri Yatırım Danışmanlığı yasasının 202 (a) (11) bendi ve buna eş menkul kıymetlerle ilgili eyalet yasalarında yapılan “yatırım danışmanı” tanımının dışındadır ve dolayısıyla yatırım danışmanı olarak kaydolması gerekmez. Biz kayıtlı bir broker veya bayi de değiliz. Americanbulls.com LLC tarafından sağlanan içerik sadece bilgilendirme amaçlıdır. Bu içeriğin herhangi bir bölümünde belirli bir menkul kıymet veya başka menkul kıymetler veya herhangi bir özel menkul kıymet, portföy, işlem, veya stratejiden bahsedilmesi kesinlikle özel bir kişiye yapılan bir satın alma, satma, ya da tutma önerisi olarak anlaşılamaz. Americanbulls.com LLC alınan bilgiler sadece bağımsız bir yatırım görüşü olarak kabul edilmelidir. Bu bilgiler kişiye özel değildir ve herhangi bir şahsın yatırım ihtiyaçlarına göre hazırlanmamıştır. Americanbulls.com LLC sitelerimizde yayınlanan bilgi, yorum, rapor, görüntü veya herhangi bir basılı dokümanın kar veya zararla sonuçlanacağını hiçbir şekilde vaat, garanti ve sözlü ya da yazılı ima etmez.

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, yetkili kuruluşlar tarafından kişilerin risk ve getiri tercihleri dikkate alınarak kişiye özel sunulmaktadır. Burada yer alan yorum ve tavsiyeler ise genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Resmi düzenlemeler, kullanılan yöntemler geçmişte çalışmış olsa da geçmiş sonuçlar gelecekteki sonuçların göstergesi olamaz gerçeğinin açıklanmasını gerektirmektedir. Kazandırma potansiyeli yanında kaybetme riski de vardır. Menkul kıymet ticareti büyük riskler içerir. Menkul kıymet ticareti ve vadeli işlem sözleşmelerine bağlı olarak oluşabilecek kayıplar çok önemli miktarlara ulaşabilir. Bu yüzden mali durumunuzun ışığında yapacağınız böyle bir ticaretin sizin için uygun olup olmadığını dikkatlice düşünmeniz gerekmektedir. Çünkü spekülatif ticaretin tümü doğal olarak risklidir ve sadece yeterli risk sermayesine sahip bireyler tarafından yapılmalıdır. Ne Americanbulls.com LLC ne de Deutschebulls.com geçmiş ve gelecekteki performansıyla ilgili herhangi bir iddiada bulunmaz. Verilen tüm örnekler, grafikler, tarihçeler, tablolar, yorumlar, öneriler eğitim ve bilgilendirme amaçlıdır.

Görüntülenen bilgiler, yaygın olarak kabul görmüş mum çubuğu formasyonlarıyla yapılan teknik analiz metotlarına dayanmaktadır. Tüm bilgiler güvenilir kaynaklardan temin edilmekle beraber doğrulukları garanti değildir. Uzun vadeli yatırımın başarısı mutlak kesinlikler yerine, fiyat hareketlerinin ileride nasıl sonuçlanacağına dair ihtimallerin hesaplanabilmesine bağlıdır. Başarı için risk yönetimi kritik öneme sahiptir. Hata ve belirsizlikler her piyasa analiz metodunda önemli yer tutar. Geçmiş performans gelecek performansın garantisi değildir. Yatırım ve ticaret belirgin bir kaybetme riski taşır ve bu yüzden bir yatırım veya alım satım yapmadan önce mutlaka yatırım uzmanınıza danışmanız gerekir. Yatırım danışmanınız size, ihtiyaçlarınız, risk toleransınız ve mali durumunuza göre, size özel finansal tavsiyelerde bulunacaktır. Borsalarda ve vadeli işlemler piyasalarında yaptığınız tüm işlemler kendi hesabınıza yapılır ve riski size aittir.

Sizler bu siteyi kullanırken Deutschebulls.com ve ana şirketi olan Americanbulls.com LLC, iştirakleri, bağlı kuruluşları, yetkilileri ve çalışanlarının doğrudan doğruya, arızi, özel veya sonuçsal zararlardan sorumlu olmadığını kabul etmektesiniz.