Title
by Americanbulls.com LLC
Son Güncelleme
03.07.2020
Sinyal Seç
Endeksler Gün Sonu Verileri ve Sinyaller
Sembol 
Ad 
Gün Sonu Kapanış Verileri 
Sinyal 
Açılış 
En Yüksek 
En Düşük 
Kapanış 
%Fark 
CollapseXETRA
 
^CDAX  
DEUTSCHE BORSE DAX COMPOSITE INDEXSENETTE KAL1,186.011,186.151,172.281,176.43-0.47
 
^CDAXX  
DEUTSCHE BORSE DAX COMPOSITE INDEXSENETTE KAL1,186.011,186.151,172.281,176.43-0.47
 
^CLALL  
XETRA CLASSIC PFSENETTE KAL8,119.348,146.198,043.668,066.36-0.19
 
^CXPAX  
DEUTSCHE BORSE CDAX AUTOMOBILESENETTE KAL1,124.641,124.661,090.341,095.72-1.25
 
^CXPBX  
CDAX BANKSSENETTE KAL69.4069.6767.9468.54-0.75
 
^CXPCX  
CDAX CHEMICALSSENETTE KAL2,767.742,767.742,719.342,730.46-0.75
 
^CXPDX  
CDAX MEDIASENETTE KAL382.46383.63377.31378.18-1.05
 
^CXPEX  
CDAX BASIC RESSENETTE KAL1,639.111,647.941,615.661,647.94+1.08
 
^CXPFX  
CDAX FOOD+BEVSENETTE KAL398.24411.04398.24404.36+0.76
 
^CXPHX  
CDAX TECHNOLOGYSENETTE KAL1,191.941,203.691,180.281,186.32-0.08
 
^CXPIX  
CDAX INSURANCESENETTE KAL1,151.351,151.501,134.461,140.60-0.70
 
^CXPLX  
CDAX TRANS+LOGSENETTE KAL930.52931.70918.32923.85-0.33
 
^CXPNX  
CDAX INDUSTRIALSENETTE KAL5,730.595,743.985,645.715,677.66-0.49
 
^CXPOX  
CDAX CONSTRUCTSENETTE KAL738.39738.39721.01725.39+0.48
 
^CXPPX  
CDAX PHARMASENETTE KAL4,800.984,817.164,756.154,771.43-0.49
 
^CXPRX  
CDAX RETAILSENETTE KAL699.95714.04699.95703.41+1.33
 
^CXPSX  
CDAX SOFTWARESENETTE KAL39,007.2639,171.8538,799.4638,925.53-0.02
 
^CXPTX  
CDAX TELECOMSENETTE KAL250.77251.57248.46248.89-0.81
 
^CXPUX  
CDAX UTILITIESSENETTE KAL992.98996.69985.70989.06-0.12
 
^CXPVX  
CDAX FIN.SERVSENETTE KAL2,621.592,638.002,616.622,624.87+0.14
 
^CXPYX  
CDAX CONSUMERSENETTE KAL1,924.741,924.741,891.771,894.83-1.40
 
^DXRPUS  
DAXGL RUS+ US PFAL760.73772.01760.49770.06+1.33
 
^GDAXH  
DEUTSCHE BORSE DAX 100 INDEXSENETTE KAL6,966.936,966.936,879.256,904.34-0.51
 
^GDAXHI  
GERMAN SE XETRA DAX100 INDEXSENETTE KAL6,966.936,966.936,879.256,904.34-0.51
 
^GDAXI  
GERMAN SE XETRA DAX INDEXSENETTE KAL12,644.6012,649.9812,476.1312,528.18-0.64
 
^GDAXIL  
L-DAX PERFSENETTE KAL12,583.3212,624.7512,502.3512,525.18-0.46
 
^GDAXIP  
GERMAN SE XETRA DAX KURSINDSENETTE KAL5,497.885,500.225,424.515,447.18-0.64
 
^GDAXP  
DEUTSCHE BORSE DAX KURSINDEXSENETTE KAL5,497.885,500.225,424.515,447.18-0.64
 
^GEXI  
GEX INDEX PFSENETTE KAL2,836.142,856.972,828.212,832.16-0.01
 
^MDAX  
DEUTSCHE BORSE MID CAP INDEXSENETTE KAL26,700.1426,806.7526,535.1826,600.49-0.10
 
^MDAXI  
GERMAN SE XETRA MIDCAP INDEXSENETTE KAL26,700.1426,806.7526,535.1826,600.49-0.10
 
^MDAXIL  
L-MDAX PERFSENETTE KAL26,639.5826,698.4326,578.6826,627.54-0.05
 
^PRIME  
XET PRIME ALL PFSENETTE KAL5,145.055,145.255,082.815,100.97-0.48
  NANOSTART INDEXSENETTE KAL208.32213.26207.70212.06+1.03
  OELSAND INDEX PFAL19.0619.5519.0519.16+0.52
 
^SBOXSW  
SPORTWETTEN INDXNAKİTTE KAL128.94132.11128.94131.09+1.86
  WEB INDEX PFSENETTE KAL668.31685.17668.19679.53+2.08
 
^SDAXI  
GERMAN SE XETRA SDAX INDEXSENETTE KAL11,776.2011,820.6011,734.1511,820.60+0.65
 
^SDAXIL  
L-SDAX PERFSENETTE KAL11,708.2811,808.3211,691.6511,808.32+0.85
 
^TECALL  
NEMAX ALL SHR PFSENETTE KAL4,117.584,154.374,115.204,125.46+0.20
  NEMAX ALL SHR PRSENETTE KAL3,235.443,264.353,233.583,241.64+0.20
 
^TECDAX  
XETRA TECDAX PFSENETTE KAL3,001.853,025.232,995.373,003.45+0.13
  L-TECDAX PERFSENETTE KAL2,992.132,995.162,982.522,995.16+0.10
 
D1A8.DE  
DAXPLUS PROT PUTSENETTE KAL773.66776.05758.03760.93-0.84
 
D1A9.DE  
DB SHORTDAXAÇIK KAL2,004.682,031.542,003.822,023.24+0.63
 
D1AB.DE  
DAXPLUS PFÇIKIŞ63,096.3363,096.3363,096.3263,096.33+5.92
 
D1AJ.DE  
LEVDAX PFSENETTE KAL11,315.1211,324.7211,014.4711,107.35-1.27
 
D1AN.DE  
DAS GLBL AEN PFAÇIK KAL219.77220.67219.64220.01+0.81
 
D1AQ.DE  
GENSTANDARD PRSENETTE KAL4,028.794,036.053,932.534,036.05-0.03
 
D1AR.DE  
X-DAX INDEX PRSENETTE KAL12,622.8612,663.9112,504.1412,574.73-0.39
 
D1AS.DE  
DBIX INDX PFSENETTE KAL514.34515.80512.96515.80+0.50
 
D1AU.DE  
DBIX INDX US PFSENETTE KAL656.61659.93655.81658.27+0.51
 
D1AX.DE  
DBIX INDX GB PFSENETTE KAL747.41750.77745.92750.77+0.50
 
D1AY.DE  
DBIX INDX GB PRSENETTE KAL590.39593.05589.22593.05+0.50
 
D1EK.DE  
DAXPLUS EXPRT PRSENETTE KAL482.14484.51476.32478.07-0.38
 
D1EP.DE  
DAXPLUS EXPRT PFSENETTE KAL705.36708.84696.85699.41-0.38
 
D2AC.DE  
DAX GL RUS PRAL377.89381.28377.89381.28+1.40
 
D2AD.DE  
DAX GL RUS PFAL688.31694.49688.31694.49+1.44
 
D2AF.DE  
DAX GL RUS US PFAL877.88887.73877.88885.49+1.44
 
D2AG.DE  
DAX GL RUS GB PRAÇIK KAL560.68566.65560.68566.65+1.40
 
D2AH.DE  
DAX GL RUS GB PFAÇIK KAL1,021.261,032.141,021.261,032.14+1.44
 
D2AI.DE  
DAX GL AEN US PRAÇIK KAL182.63183.97182.63183.50+0.63
 
D2AJ.DE  
DAX GL AEN US PFAÇIK KAL263.36265.27263.36264.60+0.62
 
D2AK.DE  
DAX GL AEN GB PRAÇIK KAL218.29219.92218.19219.92+0.62
 
D2AL.DE  
DAX GL AEN GB PFSENETTE KAL317.89319.70317.89318.43+0.77
 
D3CC.DE  
DAXPLUS COVER PFSENETTE KAL841.58844.30830.42834.26-0.61
  DAXGL RUS+ GB PFAL884.34897.60884.15897.60+1.33
  DAXGL RUS+ GB PRAL518.11525.89518.00525.89+1.29
  DAX GL RUS+ PRAL349.29353.95349.10353.85+1.29
  DAX GL RUS+ PFAL596.19604.14595.87603.96+1.33
  DAXGL RUS+ US PRAL445.69452.31445.55451.17+1.30
 
E1FY.DE  
GEX INDEX PRAÇIK KAL2,241.172,257.582,234.762,237.87-0.01
 
F9M0.DE  
DAXPLUS MS UGBPSENETTE KAL593.04594.46593.04594.460.00
 
F9M1.DE  
DAXPLUS MS UGBSENETTE KAL844.30846.31844.30846.310.00
 
F9MF.DE  
DAXPLUS MSGUSPSENETTE KAL749.17752.47742.58745.71-0.57
 
F9MG.DE  
DAXPLUS MSGUSSENETTE KAL1,153.491,158.571,143.371,148.18-0.57
 
F9MH.DE  
DAXPLUS MS FUSPSENETTE KAL288.07290.44286.05287.29-0.23
 
F9MI.DE  
DAXPLUS MS FUSSENETTE KAL468.63472.48465.35467.37-0.09
 
F9MJ.DE  
DAXPLUS MS JUSPAÇIK KAL231.33231.33231.25231.25+1.60
 
F9MK.DE  
DAXPLUS MS JUSAÇIK KAL304.80304.80304.70304.70+1.60
 
F9ML.DE  
DAXPLUS MS SUSPSENETTE KAL735.43740.19731.95733.24+0.01
 
F9MM.DE  
DAXPLUS MS SUSSENETTE KAL1,088.721,095.761,083.571,085.47+0.01
 
F9MN.DE  
DAXPLUS MS UUSPSENETTE KAL505.96505.96504.69504.690.00
 
F9MP.DE  
DAXPLUS MS UUSSENETTE KAL720.33720.33718.51718.510.00
 
F9MS.DE  
DAXPLUS MSGGBPAÇIK KAL881.04886.03875.42877.65-0.65
 
F9MT.DE  
DAXPLUS MSGGBNAKİTTE KAL1,356.531,364.221,347.901,351.34-0.65
 
F9MU.DE  
DAXPLUS MS FGBPAÇIK KAL338.78342.15337.01338.12-0.31
 
F9MV.DE  
DAXPLUS MS FGBAÇIK KAL551.12556.61548.26550.06-0.17
 
F9MW.DE  
DAXPLUS MS JGBPAL272.07272.21272.07272.16+1.51
 
F9MX.DE  
DAXPLUS MS JGBAL358.48358.67358.48358.61+1.52
 
F9MY.DE  
DAXPLUS MS SGBPSENETTE KAL865.02871.54861.84862.98-0.07
 
F9MZ.DE  
DAXPLUS MS SGBSENETTE KAL1,280.551,290.221,275.831,277.53-0.07
 
I2IC.DE  
EB.REXX M MKT PFAÇIK KAL117.21117.21117.21117.210.00
 
I2ID.DE  
EB.REXX M MKT PRAÇIK KAL73.4273.4273.4273.420.00
 
NX20.DE  
NISAX20 IND KURSSENETTE KAL6,037.206,077.365,977.966,002.73-0.66
 
R1GK.DE  
EB REXX GOVOV PRSENETTE KAL128.08128.35128.08128.130.00
 
R1GP.DE  
EB REXX GOVOV PFSENETTE KAL239.18239.69239.18239.280.00
 
R1JK.DE  
EB REXX JUMBO PRSENETTE KAL102.26102.27102.19102.19-0.05
 
R1JP.DE  
EB REXX JUMBO PFSENETTE KAL177.22177.24177.09177.09-0.05
FirstPrev[1]2NextLast


Yasal Uyarı ve Bilgilendirme:

Americanbulls.com LLC Amerika Birleşik Devletleri Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonuna kayıtlı bir yatırım danışmanı değildir. Aksine, Americanbulls.com LLC kanun olarak Amerika Birleşik Devletleri 1940 Yatırım Danışmanları Yasası'nın 202 (a) (11) ve ilgili devlet menkul kıymetler yasaları altında yatırım danışmanı tanımında açıklandığı gibi, "yayıncının hariç tutulması" maddesine dayanır. Gerçekten de Americanbulls.com LLC kişilere özel yatırım öneri ve tavsiyesi yapmaz. Bu site ve Americanbulls.com LLC tarafından işletilmekte olan diğer tüm siteler, üyelerine ve/veya muhtemel üyelerine düzenli aralıklarla yatırımla ilgili kişiye özel olmayan genel anlamlı tavsiyeler yapan iyi niyetli yayınlardır.

Deutschebulls.com bağımsız bir web sitesidir. Americanbulls.com LLC hisse senetlerinden, menkul kıymetlerden veya diğer kurumlardan ve ayrıca geniş ulusal ve uluslar arası forex emtia ve hisse senedi piyasalarıyla ilgili destekleyicilerden veya işlemcilerden de doğrudan veya dolaylı yoldan herhangi bir bedel almaz.

Bu nedenle, Deutschebulls.com ve Americanbulls.com LLC, 1940 tarihli Amerika Birleşik Devletleri Yatırım Danışmanlığı yasasının 202 (a) (11) bendi ve buna eş menkul kıymetlerle ilgili eyalet yasalarında yapılan “yatırım danışmanı” tanımının dışındadır ve dolayısıyla yatırım danışmanı olarak kaydolması gerekmez. Biz kayıtlı bir broker veya bayi de değiliz. Americanbulls.com LLC tarafından sağlanan içerik sadece bilgilendirme amaçlıdır. Bu içeriğin herhangi bir bölümünde belirli bir menkul kıymet veya başka menkul kıymetler veya herhangi bir özel menkul kıymet, portföy, işlem, veya stratejiden bahsedilmesi kesinlikle özel bir kişiye yapılan bir satın alma, satma, ya da tutma önerisi olarak anlaşılamaz. Americanbulls.com LLC alınan bilgiler sadece bağımsız bir yatırım görüşü olarak kabul edilmelidir. Bu bilgiler kişiye özel değildir ve herhangi bir şahsın yatırım ihtiyaçlarına göre hazırlanmamıştır. Americanbulls.com LLC sitelerimizde yayınlanan bilgi, yorum, rapor, görüntü veya herhangi bir basılı dokümanın kar veya zararla sonuçlanacağını hiçbir şekilde vaat, garanti ve sözlü ya da yazılı ima etmez.

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, yetkili kuruluşlar tarafından kişilerin risk ve getiri tercihleri dikkate alınarak kişiye özel sunulmaktadır. Burada yer alan yorum ve tavsiyeler ise genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Resmi düzenlemeler, kullanılan yöntemler geçmişte çalışmış olsa da geçmiş sonuçlar gelecekteki sonuçların göstergesi olamaz gerçeğinin açıklanmasını gerektirmektedir. Kazandırma potansiyeli yanında kaybetme riski de vardır. Menkul kıymet ticareti büyük riskler içerir. Menkul kıymet ticareti ve vadeli işlem sözleşmelerine bağlı olarak oluşabilecek kayıplar çok önemli miktarlara ulaşabilir. Bu yüzden mali durumunuzun ışığında yapacağınız böyle bir ticaretin sizin için uygun olup olmadığını dikkatlice düşünmeniz gerekmektedir. Çünkü spekülatif ticaretin tümü doğal olarak risklidir ve sadece yeterli risk sermayesine sahip bireyler tarafından yapılmalıdır. Ne Americanbulls.com LLC ne de Deutschebulls.com geçmiş ve gelecekteki performansıyla ilgili herhangi bir iddiada bulunmaz. Verilen tüm örnekler, grafikler, tarihçeler, tablolar, yorumlar, öneriler eğitim ve bilgilendirme amaçlıdır.

Görüntülenen bilgiler, yaygın olarak kabul görmüş mum çubuğu formasyonlarıyla yapılan teknik analiz metotlarına dayanmaktadır. Tüm bilgiler güvenilir kaynaklardan temin edilmekle beraber doğrulukları garanti değildir. Uzun vadeli yatırımın başarısı mutlak kesinlikler yerine, fiyat hareketlerinin ileride nasıl sonuçlanacağına dair ihtimallerin hesaplanabilmesine bağlıdır. Başarı için risk yönetimi kritik öneme sahiptir. Hata ve belirsizlikler her piyasa analiz metodunda önemli yer tutar. Geçmiş performans gelecek performansın garantisi değildir. Yatırım ve ticaret belirgin bir kaybetme riski taşır ve bu yüzden bir yatırım veya alım satım yapmadan önce mutlaka yatırım uzmanınıza danışmanız gerekir. Yatırım danışmanınız size, ihtiyaçlarınız, risk toleransınız ve mali durumunuza göre, size özel finansal tavsiyelerde bulunacaktır. Borsalarda ve vadeli işlemler piyasalarında yaptığınız tüm işlemler kendi hesabınıza yapılır ve riski size aittir.

Sizler bu siteyi kullanırken Deutschebulls.com ve ana şirketi olan Americanbulls.com LLC, iştirakleri, bağlı kuruluşları, yetkilileri ve çalışanlarının doğrudan doğruya, arızi, özel veya sonuçsal zararlardan sorumlu olmadığını kabul etmektesiniz.