Title
by Americanbulls.com LLC
Son Güncelleme
24.04.2019
Sinyal Seç
Endeksler Gün Sonu Verileri ve Sinyaller
Sembol 
Ad 
Gün Sonu Kapanış Verileri 
Sinyal 
Açılış 
En Yüksek 
En Düşük 
Kapanış 
%Fark 
CollapseXETRA
 
^CDAX  
DEUTSCHE BORSE DAX COMPOSITE INDEXSENETTE KAL1,150.851,162.681,150.851,159.81+0.59
 
^CDAXX  
DEUTSCHE BORSE DAX COMPOSITE INDEXSENETTE KAL1,150.851,162.681,150.851,159.81+0.59
 
^CLALL  
XETRA CLASSIC PFSENETTE KAL8,935.668,967.188,912.698,929.22-0.16
 
^CXPAX  
DEUTSCHE BORSE CDAX AUTOMOBILESENETTE KAL1,474.461,474.471,446.351,456.39-1.28
 
^CXPBX  
CDAX BANKSNAKİTTE KAL76.9777.5075.8976.38-0.90
 
^CXPCX  
CDAX CHEMICALSSENETTE KAL2,711.172,723.552,675.842,688.93-1.05
 
^CXPDX  
CDAX MEDIASAT342.94343.32341.13341.15-0.57
 
^CXPEX  
CDAX BASIC RESNAKİTTE KAL1,907.811,908.061,873.861,880.25-1.81
 
^CXPFX  
CDAX FOOD+BEVSENETTE KAL320.79323.80320.51322.43+0.25
 
^CXPHX  
CDAX TECHNOLOGYNAKİTTE KAL1,168.301,181.081,152.101,180.20+0.93
 
^CXPIX  
CDAX INSURANCESENETTE KAL1,115.121,117.731,105.311,109.58-0.91
 
^CXPLX  
CDAX TRANS+LOGSENETTE KAL1,000.381,007.71994.381,000.84-0.44
 
^CXPNX  
CDAX INDUSTRIALSENETTE KAL6,989.657,025.556,955.166,982.96-0.20
 
^CXPOX  
CDAX CONSTRUCTSENETTE KAL1,050.211,060.651,043.171,050.96+0.03
 
^CXPPX  
CDAX PHARMANAKİTTE KAL4,126.344,135.824,080.224,090.83-1.06
 
^CXPRX  
CDAX RETAILSENETTE KAL389.04393.63388.99390.72+0.50
 
^CXPSX  
CDAX SOFTWARESENETTE KAL33,222.1437,278.6133,222.1436,734.44+10.57
 
^CXPTX  
CDAX TELECOMSENETTE KAL243.14243.18239.85240.82-1.36
 
^CXPUX  
CDAX UTILITIESNAKİTTE KAL781.36781.36763.52771.25-1.33
 
^CXPVX  
CDAX FIN.SERVSENETTE KAL2,241.482,263.532,229.422,260.58+0.79
 
^CXPYX  
CDAX CONSUMERSENETTE KAL1,868.941,876.811,863.421,872.58+0.09
 
^DXRPUS  
DAXGL RUS+ US PFSENETTE KAL731.99743.13731.99737.81+1.04
 
^GDAXH  
DEUTSCHE BORSE DAX 100 INDEXSENETTE KAL6,833.326,902.996,833.166,881.78+0.54
 
^GDAXHI  
GERMAN SE XETRA DAX100 INDEXSENETTE KAL6,833.326,902.996,833.166,881.78+0.54
 
^GDAXI  
GERMAN SE XETRA DAX INDEXSENETTE KAL12,232.9912,349.8312,223.9812,313.16+0.63
 
^GDAXIL  
L-DAX PERFSENETTE KAL12,239.7012,320.7012,229.0512,320.08+0.66
 
^GDAXIP  
GERMAN SE XETRA DAX KURSINDSENETTE KAL5,593.785,647.355,589.715,630.62+0.64
 
^GDAXP  
DEUTSCHE BORSE DAX KURSINDEXSENETTE KAL5,593.785,647.355,589.715,630.62+0.64
 
^GEXI  
GEX INDEX PFSENETTE KAL2,499.542,507.052,495.912,506.68+0.21
 
^MDAX  
DEUTSCHE BORSE MID CAP INDEXSENETTE KAL26,010.2226,129.8825,971.9726,003.33-0.13
 
^MDAXI  
GERMAN SE XETRA MIDCAP INDEXSENETTE KAL26,010.2226,129.8825,971.9726,003.33-0.13
 
^MDAXIL  
L-MDAX PERFSENETTE KAL26,006.0426,022.0825,994.9926,009.84+0.01
 
^PRIME  
XET PRIME ALL PFSENETTE KAL5,050.925,099.745,050.775,084.08+0.49
  NANOSTART INDEXNAKİTTE KAL188.40189.95187.89189.35+0.50
  OELSAND INDEX PFSENETTE KAL36.2336.8336.1236.82+1.63
 
^SBOXSW  
SPORTWETTEN INDXNAKİTTE KAL112.32112.43111.77111.84-0.03
  WEB INDEX PFSENETTE KAL414.50422.84414.34422.37+1.83
 
^SDAXI  
GERMAN SE XETRA SDAX INDEXSENETTE KAL11,730.9611,776.8611,706.7211,724.03+0.01
 
^SDAXIL  
L-SDAX PERFSENETTE KAL11,730.1511,736.5211,720.3511,720.63-0.08
 
^TECALL  
NEMAX ALL SHR PFNAKİTTE KAL3,376.983,395.663,374.353,380.55+0.11
  NEMAX ALL SHR PRNAKİTTE KAL2,707.482,722.412,705.352,710.30+0.11
 
^TECDAX  
XETRA TECDAX PFAL2,832.542,913.332,831.912,895.61+2.16
  L-TECDAX PERFAL2,828.882,900.082,828.882,896.24+2.38
 
D1A8.DE  
DAXPLUS PROT PUTSENETTE KAL607.61613.25607.05611.45+0.62
 
D1A9.DE  
DB SHORTDAXAÇIK KAL2,321.192,322.902,299.032,305.98-0.64
 
D1AB.DE  
DAXPLUS PFSENETTE KAL59,796.5860,355.3259,667.2660,176.07+0.63
 
D1AJ.DE  
LEVDAX PFSENETTE KAL11,732.5211,956.6811,715.2311,886.33+1.27
 
D1AN.DE  
DAS GLBL AEN PFSENETTE KAL197.81198.37196.95197.98-0.18
 
D1AQ.DE  
GENSTANDARD PRSENETTE KAL3,787.853,802.163,775.843,798.80+0.15
 
D1AR.DE  
X-DAX INDEX PRSENETTE KAL12,213.7612,318.3112,210.7712,307.34+0.62
 
D1AS.DE  
DBIX INDX PFSENETTE KAL629.56629.67623.62625.30-0.87
 
D1AU.DE  
DBIX INDX US PFSAT802.13802.35792.56794.19-1.19
 
D1AX.DE  
DBIX INDX GB PFSENETTE KAL877.68877.88869.24872.14-0.65
 
D1AY.DE  
DBIX INDX GB PRSENETTE KAL701.98702.15695.23697.55-0.65
 
D1EK.DE  
DAXPLUS EXPRT PRNAKİTTE KAL447.69452.46447.49449.32+0.21
 
D1EP.DE  
DAXPLUS EXPRT PFNAKİTTE KAL630.10636.82629.81632.39+0.21
 
D2AC.DE  
DAX GL RUS PRAL398.86404.30398.86401.99+1.37
 
D2AD.DE  
DAX GL RUS PFAL661.28670.31661.28666.47+1.37
 
D2AF.DE  
DAX GL RUS US PFSENETTE KAL841.80854.14841.80845.69+1.04
 
D2AG.DE  
DAX GL RUS GB PRSENETTE KAL567.73575.77567.73572.48+1.59
 
D2AH.DE  
DAX GL RUS GB PFSENETTE KAL941.25954.58941.25949.13+1.59
 
D2AI.DE  
DAX GL AEN US PRSENETTE KAL171.19172.41171.19172.15+0.61
 
D2AJ.DE  
DAX GL AEN US PFSENETTE KAL237.98239.65237.98239.29+0.60
 
D2AK.DE  
DAX GL AEN GB PRSENETTE KAL196.91198.95196.74198.65+1.15
 
D2AL.DE  
DAX GL AEN GB PFSENETTE KAL275.45275.45274.10274.59-0.52
 
D3CC.DE  
DAXPLUS COVER PFSENETTE KAL999.131,008.03998.241,005.28+0.60
  DAXGL RUS+ GB PFSENETTE KAL818.86830.53818.56828.05+1.59
  DAXGL RUS+ GB PRSENETTE KAL523.90531.37523.72529.79+1.59
  DAX GL RUS+ PRAL367.73373.12367.73372.01+1.37
  DAX GL RUS+ PFAL574.76583.18574.76581.45+1.37
  DAXGL RUS+ US PRSENETTE KAL468.32475.45468.32472.05+1.04
 
E1FY.DE  
GEX INDEX PRSENETTE KAL2,025.352,031.452,022.412,031.15+0.21
 
F9M0.DE  
DAXPLUS MS UGBPSENETTE KAL494.66497.57493.29496.82+0.83
 
F9M1.DE  
DAXPLUS MS UGBSENETTE KAL686.01690.04684.09689.00+0.83
 
F9MF.DE  
DAXPLUS MSGUSPSENETTE KAL715.69722.53714.76722.53+0.90
 
F9MG.DE  
DAXPLUS MSGUSSENETTE KAL1,055.911,065.921,054.521,065.92+0.89
 
F9MH.DE  
DAXPLUS MS FUSPNAKİTTE KAL317.46318.66316.22317.62+0.02
 
F9MI.DE  
DAXPLUS MS FUSSENETTE KAL500.09501.98498.13500.34+0.02
 
F9MJ.DE  
DAXPLUS MS JUSPSENETTE KAL218.75218.89218.67218.89+0.53
 
F9MK.DE  
DAXPLUS MS JUSSENETTE KAL282.51282.69282.40282.69+0.52
 
F9ML.DE  
DAXPLUS MS SUSPNAKİTTE KAL699.98703.62699.36700.10+0.21
 
F9MM.DE  
DAXPLUS MS SUSSENETTE KAL1,005.921,011.191,005.041,006.12+0.20
 
F9MN.DE  
DAXPLUS MS UUSPAL436.57438.74435.43438.07+0.28
 
F9MP.DE  
DAXPLUS MS UUSAL605.45608.45603.86607.52+0.28
 
F9MS.DE  
DAXPLUS MSGGBPSENETTE KAL812.46818.39811.24818.39+0.77
 
F9MT.DE  
DAXPLUS MSGGBSENETTE KAL1,198.691,207.341,196.851,207.34+0.76
 
F9MU.DE  
DAXPLUS MS FGBPSENETTE KAL360.38361.44358.34359.76-0.10
 
F9MV.DE  
DAXPLUS MS FGBSENETTE KAL567.71569.36564.45566.72-0.10
 
F9MW.DE  
DAXPLUS MS JGBPSENETTE KAL248.36248.36247.85247.93+0.40
 
F9MX.DE  
DAXPLUS MS JGBSENETTE KAL320.76320.76320.08320.19+0.39
 
F9MY.DE  
DAXPLUS MS SGBPNAKİTTE KAL794.63797.74792.62792.99+0.08
 
F9MZ.DE  
DAXPLUS MS SGBNAKİTTE KAL1,141.941,146.451,139.051,139.61+0.08
 
I2IC.DE  
EB.REXX M MKT PFAÇIK KAL118.18118.18118.17118.18+0.01
 
I2ID.DE  
EB.REXX M MKT PRAÇIK KAL75.0275.0375.0275.020.00
 
NX20.DE  
NISAX20 IND KURSSENETTE KAL5,925.535,935.345,874.775,902.16-0.38
 
R1GK.DE  
EB REXX GOVOV PRSENETTE KAL125.27125.73125.22125.70+0.45
 
R1GP.DE  
EB REXX GOVOV PFSENETTE KAL230.18231.01230.08230.95+0.45
 
R1JK.DE  
EB REXX JUMBO PRAL101.94102.04101.94102.04+0.06
 
R1JP.DE  
EB REXX JUMBO PFAL176.67176.84176.67176.84+0.06
FirstPrev[1]2NextLast


Yasal Uyarı ve Bilgilendirme:

Americanbulls.com LLC Amerika Birleşik Devletleri Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonuna kayıtlı bir yatırım danışmanı değildir. Aksine, Americanbulls.com LLC kanun olarak Amerika Birleşik Devletleri 1940 Yatırım Danışmanları Yasası'nın 202 (a) (11) ve ilgili devlet menkul kıymetler yasaları altında yatırım danışmanı tanımında açıklandığı gibi, "yayıncının hariç tutulması" maddesine dayanır. Gerçekten de Americanbulls.com LLC kişilere özel yatırım öneri ve tavsiyesi yapmaz. Bu site ve Americanbulls.com LLC tarafından işletilmekte olan diğer tüm siteler, üyelerine ve/veya muhtemel üyelerine düzenli aralıklarla yatırımla ilgili kişiye özel olmayan genel anlamlı tavsiyeler yapan iyi niyetli yayınlardır.

Deutschebulls.com bağımsız bir web sitesidir. Americanbulls.com LLC hisse senetlerinden, menkul kıymetlerden veya diğer kurumlardan ve ayrıca geniş ulusal ve uluslar arası forex emtia ve hisse senedi piyasalarıyla ilgili destekleyicilerden veya işlemcilerden de doğrudan veya dolaylı yoldan herhangi bir bedel almaz.

Bu nedenle, Deutschebulls.com ve Americanbulls.com LLC, 1940 tarihli Amerika Birleşik Devletleri Yatırım Danışmanlığı yasasının 202 (a) (11) bendi ve buna eş menkul kıymetlerle ilgili eyalet yasalarında yapılan “yatırım danışmanı” tanımının dışındadır ve dolayısıyla yatırım danışmanı olarak kaydolması gerekmez. Biz kayıtlı bir broker veya bayi de değiliz. Americanbulls.com LLC tarafından sağlanan içerik sadece bilgilendirme amaçlıdır. Bu içeriğin herhangi bir bölümünde belirli bir menkul kıymet veya başka menkul kıymetler veya herhangi bir özel menkul kıymet, portföy, işlem, veya stratejiden bahsedilmesi kesinlikle özel bir kişiye yapılan bir satın alma, satma, ya da tutma önerisi olarak anlaşılamaz. Americanbulls.com LLC alınan bilgiler sadece bağımsız bir yatırım görüşü olarak kabul edilmelidir. Bu bilgiler kişiye özel değildir ve herhangi bir şahsın yatırım ihtiyaçlarına göre hazırlanmamıştır. Americanbulls.com LLC sitelerimizde yayınlanan bilgi, yorum, rapor, görüntü veya herhangi bir basılı dokümanın kar veya zararla sonuçlanacağını hiçbir şekilde vaat, garanti ve sözlü ya da yazılı ima etmez.

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, yetkili kuruluşlar tarafından kişilerin risk ve getiri tercihleri dikkate alınarak kişiye özel sunulmaktadır. Burada yer alan yorum ve tavsiyeler ise genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Resmi düzenlemeler, kullanılan yöntemler geçmişte çalışmış olsa da geçmiş sonuçlar gelecekteki sonuçların göstergesi olamaz gerçeğinin açıklanmasını gerektirmektedir. Kazandırma potansiyeli yanında kaybetme riski de vardır. Menkul kıymet ticareti büyük riskler içerir. Menkul kıymet ticareti ve vadeli işlem sözleşmelerine bağlı olarak oluşabilecek kayıplar çok önemli miktarlara ulaşabilir. Bu yüzden mali durumunuzun ışığında yapacağınız böyle bir ticaretin sizin için uygun olup olmadığını dikkatlice düşünmeniz gerekmektedir. Çünkü spekülatif ticaretin tümü doğal olarak risklidir ve sadece yeterli risk sermayesine sahip bireyler tarafından yapılmalıdır. Ne Americanbulls.com LLC ne de Deutschebulls.com geçmiş ve gelecekteki performansıyla ilgili herhangi bir iddiada bulunmaz. Verilen tüm örnekler, grafikler, tarihçeler, tablolar, yorumlar, öneriler eğitim ve bilgilendirme amaçlıdır.

Görüntülenen bilgiler, yaygın olarak kabul görmüş mum çubuğu formasyonlarıyla yapılan teknik analiz metotlarına dayanmaktadır. Tüm bilgiler güvenilir kaynaklardan temin edilmekle beraber doğrulukları garanti değildir. Uzun vadeli yatırımın başarısı mutlak kesinlikler yerine, fiyat hareketlerinin ileride nasıl sonuçlanacağına dair ihtimallerin hesaplanabilmesine bağlıdır. Başarı için risk yönetimi kritik öneme sahiptir. Hata ve belirsizlikler her piyasa analiz metodunda önemli yer tutar. Geçmiş performans gelecek performansın garantisi değildir. Yatırım ve ticaret belirgin bir kaybetme riski taşır ve bu yüzden bir yatırım veya alım satım yapmadan önce mutlaka yatırım uzmanınıza danışmanız gerekir. Yatırım danışmanınız size, ihtiyaçlarınız, risk toleransınız ve mali durumunuza göre, size özel finansal tavsiyelerde bulunacaktır. Borsalarda ve vadeli işlemler piyasalarında yaptığınız tüm işlemler kendi hesabınıza yapılır ve riski size aittir.

Sizler bu siteyi kullanırken Deutschebulls.com ve ana şirketi olan Americanbulls.com LLC, iştirakleri, bağlı kuruluşları, yetkilileri ve çalışanlarının doğrudan doğruya, arızi, özel veya sonuçsal zararlardan sorumlu olmadığını kabul etmektesiniz.