Title
by Americanbulls.com LLC
Son Güncelleme
16.09.2019
Sinyal Seç
Endeksler Gün Sonu Verileri ve Sinyaller
Sembol 
Ad 
Gün Sonu Kapanış Verileri 
Sinyal 
Açılış 
En Yüksek 
En Düşük 
Kapanış 
%Fark 
CollapseXETRA
 
^CDAX  
DEUTSCHE BORSE DAX COMPOSITE INDEXSENETTE KAL1,155.361,157.331,151.461,154.23-0.65
 
^CDAXX  
DEUTSCHE BORSE DAX COMPOSITE INDEXSENETTE KAL1,155.361,157.331,151.461,154.23-0.65
 
^CLALL  
XETRA CLASSIC PFSENETTE KAL8,924.558,971.828,917.288,961.61+0.54
 
^CXPAX  
DEUTSCHE BORSE CDAX AUTOMOBILESENETTE KAL1,327.441,345.521,327.441,341.32+1.26
 
^CXPBX  
CDAX BANKSSENETTE KAL71.2273.1671.2272.95+3.45
 
^CXPCX  
CDAX CHEMICALSSENETTE KAL2,705.752,744.712,702.442,744.04+1.28
 
^CXPDX  
CDAX MEDIASENETTE KAL379.29381.95379.00381.95+0.78
 
^CXPEX  
CDAX BASIC RESSENETTE KAL1,482.771,506.721,482.771,502.27+2.12
 
^CXPFX  
CDAX FOOD+BEVNAKİTTE KAL394.06394.06377.08377.64-3.76
 
^CXPHX  
CDAX TECHNOLOGYSENETTE KAL1,050.651,076.451,049.061,072.26+2.05
 
^CXPIX  
CDAX INSURANCESENETTE KAL1,176.851,182.301,174.861,180.63+0.58
 
^CXPLX  
CDAX TRANS+LOGSENETTE KAL976.02982.67975.73980.82+0.58
 
^CXPNX  
CDAX INDUSTRIALSENETTE KAL6,756.006,809.576,754.576,788.77+0.50
 
^CXPOX  
CDAX CONSTRUCTNAKİTTE KAL983.931,009.71983.931,009.63+2.92
 
^CXPPX  
CDAX PHARMANAKİTTE KAL4,289.634,324.154,289.634,307.76+0.30
 
^CXPRX  
CDAX RETAILSENETTE KAL429.94432.01428.80431.58+0.40
 
^CXPSX  
CDAX SOFTWARENAKİTTE KAL36,172.5336,172.5335,739.7135,740.46-1.04
 
^CXPTX  
CDAX TELECOMSENETTE KAL245.50246.16244.14244.82-0.13
 
^CXPUX  
CDAX UTILITIESSENETTE KAL820.12825.16817.17817.27-0.38
 
^CXPVX  
CDAX FIN.SERVSENETTE KAL2,237.192,239.512,223.582,235.68+0.12
 
^CXPYX  
CDAX CONSUMERSENETTE KAL2,138.512,138.512,118.472,122.59-0.89
 
^DXRPUS  
DAXGL RUS+ US PFSENETTE KAL809.41815.90809.07814.43+0.72
 
^GDAXH  
DEUTSCHE BORSE DAX 100 INDEXSENETTE KAL6,915.826,915.826,876.736,888.40-0.88
 
^GDAXHI  
GERMAN SE XETRA DAX100 INDEXSENETTE KAL6,915.826,915.826,876.736,888.40-0.88
 
^GDAXI  
GERMAN SE XETRA DAX INDEXSENETTE KAL12,387.6812,421.2512,362.9812,380.31-0.71
 
^GDAXIL  
L-DAX PERFSENETTE KAL12,458.9312,458.9312,374.1912,386.73-0.58
 
^GDAXIP  
GERMAN SE XETRA DAX KURSINDSENETTE KAL5,539.005,575.375,537.315,563.88+0.47
 
^GDAXP  
DEUTSCHE BORSE DAX KURSINDEXSENETTE KAL5,539.005,575.375,537.315,563.88+0.47
 
^GEXI  
GEX INDEX PFSENETTE KAL2,573.572,581.942,568.452,578.55+0.23
 
^MDAX  
DEUTSCHE BORSE MID CAP INDEXSENETTE KAL26,175.3626,175.3625,921.0025,976.37-1.07
 
^MDAXI  
GERMAN SE XETRA MIDCAP INDEXSENETTE KAL26,175.3626,175.3625,921.0025,976.37-1.07
 
^MDAXIL  
L-MDAX PERFSENETTE KAL26,231.2426,231.2425,950.6925,950.69-1.08
 
^PRIME  
XET PRIME ALL PFSENETTE KAL5,104.655,132.095,102.145,123.42+0.43
  NANOSTART INDEXSENETTE KAL186.04187.77185.86187.08+0.73
  OELSAND INDEX PFSENETTE KAL30.1030.4729.9230.17+0.23
 
^SBOXSW  
SPORTWETTEN INDXSENETTE KAL116.41118.18116.40117.90+1.33
  WEB INDEX PFSENETTE KAL426.78427.71425.45426.38+0.23
 
^SDAXI  
GERMAN SE XETRA SDAX INDEXSENETTE KAL11,281.6711,281.6711,183.0211,245.18-0.61
 
^SDAXIL  
L-SDAX PERFSENETTE KAL11,266.1211,266.1211,235.7311,242.03-0.16
 
^TECALL  
NEMAX ALL SHR PFSENETTE KAL3,342.043,353.293,324.923,347.66-0.05
  NEMAX ALL SHR PRSENETTE KAL2,652.002,660.932,638.412,656.43-0.05
 
^TECDAX  
XETRA TECDAX PFNAKİTTE KAL2,873.282,877.982,861.572,872.07+0.13
  L-TECDAX PERFSENETTE KAL2,870.762,876.582,855.142,872.99+0.08
 
D1A8.DE  
DAXPLUS PROT PUTSENETTE KAL606.62610.61606.60609.41+0.45
 
D1A9.DE  
DB SHORTDAXNAKİTTE KAL2,258.142,258.832,243.302,247.98-0.47
 
D1AJ.DE  
LEVDAX PFSENETTE KAL11,976.2412,133.5311,968.9212,083.91+0.94
 
D1AN.DE  
DAS GLBL AEN PFSENETTE KAL205.06206.73205.06206.34+0.55
 
D1AQ.DE  
GENSTANDARD PRSENETTE KAL3,597.433,621.323,591.233,621.32+0.53
 
D1AR.DE  
X-DAX INDEX PRSENETTE KAL12,365.5812,402.4112,364.0812,397.41-0.49
 
D1AS.DE  
DBIX INDX PFSENETTE KAL589.65598.81589.62597.04+0.60
 
D1AU.DE  
DBIX INDX US PFSENETTE KAL742.06751.23741.96749.97+1.09
 
D1AX.DE  
DBIX INDX GB PFAL849.72858.44849.39855.32+0.05
 
D1AY.DE  
DBIX INDX GB PRAL675.99682.92675.73680.44+0.06
 
D1EK.DE  
DAXPLUS EXPRT PRSENETTE KAL457.25460.45456.72459.81+0.49
 
D1EP.DE  
DAXPLUS EXPRT PFSENETTE KAL656.43661.03655.68660.12+0.49
 
D2AC.DE  
DAX GL RUS PRSENETTE KAL434.19438.89434.19436.48-0.17
 
D2AD.DE  
DAX GL RUS PFSENETTE KAL752.20760.32752.20756.19-0.17
 
D2AF.DE  
DAX GL RUS US PFSENETTE KAL946.04953.94946.04949.00+0.32
 
D2AG.DE  
DAX GL RUS GB PRSAT639.08645.17636.35638.47-0.71
 
D2AH.DE  
DAX GL RUS GB PFSAT1,107.151,117.681,102.461,106.12-0.71
 
D2AI.DE  
DAX GL AEN US PRSENETTE KAL172.93173.41172.61172.68+0.20
 
D2AJ.DE  
DAX GL AEN US PFSENETTE KAL244.27244.96243.82243.92+0.20
 
D2AK.DE  
DAX GL AEN GB PRSAT208.21208.29206.26206.94-0.83
 
D2AL.DE  
DAX GL AEN GB PFNAKİTTE KAL292.51294.21292.51293.29+0.24
 
D3CC.DE  
DAXPLUS COVER PFSENETTE KAL993.26996.99992.38995.02+0.13
  DAXGL RUS+ GB PFSENETTE KAL947.85955.80946.08949.27-0.31
  DAXGL RUS+ GB PRSENETTE KAL581.13586.04580.02581.97-0.32
  DAX GL RUS+ PRSENETTE KAL395.00398.72394.58397.86+0.22
  DAX GL RUS+ PFSENETTE KAL644.26650.30643.58648.96+0.23
  DAXGL RUS+ US PRSENETTE KAL496.25500.24496.06499.31+0.71
 
E1FY.DE  
GEX INDEX PRSENETTE KAL2,051.332,058.062,047.252,055.34+0.23
 
F9M0.DE  
DAXPLUS MS UGBPSENETTE KAL562.17563.54557.88560.09-1.51
 
F9M1.DE  
DAXPLUS MS UGBSENETTE KAL787.83789.75781.80784.91-1.38
 
F9MF.DE  
DAXPLUS MSGUSPSENETTE KAL743.57743.57734.12734.12-1.50
 
F9MG.DE  
DAXPLUS MSGUSSENETTE KAL1,121.081,121.081,106.831,106.83-1.50
 
F9MH.DE  
DAXPLUS MS FUSPSENETTE KAL315.78316.59314.16314.57+0.11
 
F9MI.DE  
DAXPLUS MS FUSSENETTE KAL505.44506.75502.83503.49+0.11
 
F9MJ.DE  
DAXPLUS MS JUSPSENETTE KAL222.16222.16221.79221.99+0.62
 
F9MK.DE  
DAXPLUS MS JUSSENETTE KAL287.25287.25286.76287.02+0.62
 
F9ML.DE  
DAXPLUS MS SUSPSENETTE KAL771.15771.15761.70763.13-0.43
 
F9MM.DE  
DAXPLUS MS SUSSENETTE KAL1,113.761,113.761,100.131,102.18-0.43
 
F9MN.DE  
DAXPLUS MS UUSPSENETTE KAL476.96477.61474.89475.54-0.49
 
F9MP.DE  
DAXPLUS MS UUSSENETTE KAL668.43669.32665.52666.41-0.36
 
F9MS.DE  
DAXPLUS MSGGBPSAT875.80875.80867.39867.39-1.19
 
F9MT.DE  
DAXPLUS MSGGBSAT1,320.441,320.441,307.761,307.76-1.19
 
F9MU.DE  
DAXPLUS MS FGBPNAKİTTE KAL373.59374.09370.01370.51-0.91
 
F9MV.DE  
DAXPLUS MS FGBNAKİTTE KAL597.98598.77592.22593.02-0.91
 
F9MW.DE  
DAXPLUS MS JGBPSENETTE KAL262.88262.88261.36261.46-0.41
 
F9MX.DE  
DAXPLUS MS JGBSENETTE KAL339.89339.89337.93338.06-0.41
 
F9MY.DE  
DAXPLUS MS SGBPSENETTE KAL912.47912.47897.10898.83-1.45
 
F9MZ.DE  
DAXPLUS MS SGBSENETTE KAL1,317.861,317.861,295.681,298.15-1.45
 
I2IC.DE  
EB.REXX M MKT PFAÇIK KAL117.88117.90117.88117.890.00
 
I2ID.DE  
EB.REXX M MKT PRAÇIK KAL74.5174.5274.5174.52-0.01
 
NX20.DE  
NISAX20 IND KURSSENETTE KAL5,915.015,938.975,910.595,930.64+0.21
 
R1GK.DE  
EB REXX GOVOV PRNAKİTTE KAL129.77130.17129.59129.94+0.19
 
R1GP.DE  
EB REXX GOVOV PFNAKİTTE KAL239.71240.45239.39240.02+0.20
 
R1JK.DE  
EB REXX JUMBO PRNAKİTTE KAL102.71102.75102.68102.740.00
 
R1JP.DE  
EB REXX JUMBO PFNAKİTTE KAL177.99178.07177.95178.040.00
 
SXPRS.Z  
DJS 600 BASIC SINAKİTTE KAL385.61387.17377.38377.98-2.74
FirstPrev[1]2NextLast


Yasal Uyarı ve Bilgilendirme:

Americanbulls.com LLC Amerika Birleşik Devletleri Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonuna kayıtlı bir yatırım danışmanı değildir. Aksine, Americanbulls.com LLC kanun olarak Amerika Birleşik Devletleri 1940 Yatırım Danışmanları Yasası'nın 202 (a) (11) ve ilgili devlet menkul kıymetler yasaları altında yatırım danışmanı tanımında açıklandığı gibi, "yayıncının hariç tutulması" maddesine dayanır. Gerçekten de Americanbulls.com LLC kişilere özel yatırım öneri ve tavsiyesi yapmaz. Bu site ve Americanbulls.com LLC tarafından işletilmekte olan diğer tüm siteler, üyelerine ve/veya muhtemel üyelerine düzenli aralıklarla yatırımla ilgili kişiye özel olmayan genel anlamlı tavsiyeler yapan iyi niyetli yayınlardır.

Deutschebulls.com bağımsız bir web sitesidir. Americanbulls.com LLC hisse senetlerinden, menkul kıymetlerden veya diğer kurumlardan ve ayrıca geniş ulusal ve uluslar arası forex emtia ve hisse senedi piyasalarıyla ilgili destekleyicilerden veya işlemcilerden de doğrudan veya dolaylı yoldan herhangi bir bedel almaz.

Bu nedenle, Deutschebulls.com ve Americanbulls.com LLC, 1940 tarihli Amerika Birleşik Devletleri Yatırım Danışmanlığı yasasının 202 (a) (11) bendi ve buna eş menkul kıymetlerle ilgili eyalet yasalarında yapılan “yatırım danışmanı” tanımının dışındadır ve dolayısıyla yatırım danışmanı olarak kaydolması gerekmez. Biz kayıtlı bir broker veya bayi de değiliz. Americanbulls.com LLC tarafından sağlanan içerik sadece bilgilendirme amaçlıdır. Bu içeriğin herhangi bir bölümünde belirli bir menkul kıymet veya başka menkul kıymetler veya herhangi bir özel menkul kıymet, portföy, işlem, veya stratejiden bahsedilmesi kesinlikle özel bir kişiye yapılan bir satın alma, satma, ya da tutma önerisi olarak anlaşılamaz. Americanbulls.com LLC alınan bilgiler sadece bağımsız bir yatırım görüşü olarak kabul edilmelidir. Bu bilgiler kişiye özel değildir ve herhangi bir şahsın yatırım ihtiyaçlarına göre hazırlanmamıştır. Americanbulls.com LLC sitelerimizde yayınlanan bilgi, yorum, rapor, görüntü veya herhangi bir basılı dokümanın kar veya zararla sonuçlanacağını hiçbir şekilde vaat, garanti ve sözlü ya da yazılı ima etmez.

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, yetkili kuruluşlar tarafından kişilerin risk ve getiri tercihleri dikkate alınarak kişiye özel sunulmaktadır. Burada yer alan yorum ve tavsiyeler ise genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Resmi düzenlemeler, kullanılan yöntemler geçmişte çalışmış olsa da geçmiş sonuçlar gelecekteki sonuçların göstergesi olamaz gerçeğinin açıklanmasını gerektirmektedir. Kazandırma potansiyeli yanında kaybetme riski de vardır. Menkul kıymet ticareti büyük riskler içerir. Menkul kıymet ticareti ve vadeli işlem sözleşmelerine bağlı olarak oluşabilecek kayıplar çok önemli miktarlara ulaşabilir. Bu yüzden mali durumunuzun ışığında yapacağınız böyle bir ticaretin sizin için uygun olup olmadığını dikkatlice düşünmeniz gerekmektedir. Çünkü spekülatif ticaretin tümü doğal olarak risklidir ve sadece yeterli risk sermayesine sahip bireyler tarafından yapılmalıdır. Ne Americanbulls.com LLC ne de Deutschebulls.com geçmiş ve gelecekteki performansıyla ilgili herhangi bir iddiada bulunmaz. Verilen tüm örnekler, grafikler, tarihçeler, tablolar, yorumlar, öneriler eğitim ve bilgilendirme amaçlıdır.

Görüntülenen bilgiler, yaygın olarak kabul görmüş mum çubuğu formasyonlarıyla yapılan teknik analiz metotlarına dayanmaktadır. Tüm bilgiler güvenilir kaynaklardan temin edilmekle beraber doğrulukları garanti değildir. Uzun vadeli yatırımın başarısı mutlak kesinlikler yerine, fiyat hareketlerinin ileride nasıl sonuçlanacağına dair ihtimallerin hesaplanabilmesine bağlıdır. Başarı için risk yönetimi kritik öneme sahiptir. Hata ve belirsizlikler her piyasa analiz metodunda önemli yer tutar. Geçmiş performans gelecek performansın garantisi değildir. Yatırım ve ticaret belirgin bir kaybetme riski taşır ve bu yüzden bir yatırım veya alım satım yapmadan önce mutlaka yatırım uzmanınıza danışmanız gerekir. Yatırım danışmanınız size, ihtiyaçlarınız, risk toleransınız ve mali durumunuza göre, size özel finansal tavsiyelerde bulunacaktır. Borsalarda ve vadeli işlemler piyasalarında yaptığınız tüm işlemler kendi hesabınıza yapılır ve riski size aittir.

Sizler bu siteyi kullanırken Deutschebulls.com ve ana şirketi olan Americanbulls.com LLC, iştirakleri, bağlı kuruluşları, yetkilileri ve çalışanlarının doğrudan doğruya, arızi, özel veya sonuçsal zararlardan sorumlu olmadığını kabul etmektesiniz.