Title
by Americanbulls.com LLC
Son Güncelleme
16.01.2020
Sinyal Seç
Endeksler Gün Sonu Verileri ve Sinyaller
Sembol 
Ad 
Gün Sonu Kapanış Verileri 
Sinyal 
Açılış 
En Yüksek 
En Düşük 
Kapanış 
%Fark 
CollapseXETRA
 
^CDAX  
DEUTSCHE BORSE DAX COMPOSITE INDEXSENETTE KAL1,258.641,260.421,251.431,255.25+0.03
 
^CDAXX  
DEUTSCHE BORSE DAX COMPOSITE INDEXSENETTE KAL1,258.641,260.421,251.431,255.25+0.03
 
^CLALL  
XETRA CLASSIC PFSENETTE KAL9,635.749,686.069,607.579,617.02+0.08
 
^CXPAX  
DEUTSCHE BORSE CDAX AUTOMOBILENAKİTTE KAL1,415.321,415.781,386.741,394.40-1.20
 
^CXPBX  
CDAX BANKSNAKİTTE KAL72.5273.2571.8072.69+0.62
 
^CXPCX  
CDAX CHEMICALSSENETTE KAL2,843.272,864.332,836.062,841.69+0.23
 
^CXPDX  
CDAX MEDIASENETTE KAL421.89421.89417.00417.55-0.60
 
^CXPEX  
CDAX BASIC RESNAKİTTE KAL1,630.191,644.031,615.621,621.98+0.41
 
^CXPFX  
CDAX FOOD+BEVNAKİTTE KAL433.30433.30415.77417.72-2.60
 
^CXPHX  
CDAX TECHNOLOGYNAKİTTE KAL1,221.271,222.471,203.941,206.52-0.03
 
^CXPIX  
CDAX INSURANCENAKİTTE KAL1,265.011,269.231,259.961,263.51+0.10
 
^CXPLX  
CDAX TRANS+LOGSENETTE KAL1,057.881,060.181,052.321,059.37+0.39
 
^CXPNX  
CDAX INDUSTRIALSENETTE KAL7,541.917,566.207,512.157,537.70+0.15
 
^CXPOX  
CDAX CONSTRUCTAÇIK KAL942.01945.07930.63945.04+0.81
 
^CXPPX  
CDAX PHARMANAKİTTE KAL4,783.994,789.344,743.484,748.06-0.44
 
^CXPRX  
CDAX RETAILSENETTE KAL510.39519.24505.63507.09-0.21
 
^CXPSX  
CDAX SOFTWARESENETTE KAL39,650.7839,785.9539,392.9639,575.97+0.18
 
^CXPTX  
CDAX TELECOMSENETTE KAL238.69238.78237.50238.58-0.02
 
^CXPUX  
CDAX UTILITIESSENETTE KAL907.70919.17907.70914.40+1.15
 
^CXPVX  
CDAX FIN.SERVSENETTE KAL2,518.402,529.422,516.142,529.38+0.67
 
^CXPYX  
CDAX CONSUMERSENETTE KAL2,297.182,300.502,282.752,284.51-0.37
 
^DXRPUS  
DAXGL RUS+ US PFNAKİTTE KAL959.87966.82952.26960.71+0.08
 
^GDAXH  
DEUTSCHE BORSE DAX 100 INDEXNAKİTTE KAL7,519.487,532.187,478.437,496.630.00
 
^GDAXHI  
GERMAN SE XETRA DAX100 INDEXNAKİTTE KAL7,519.487,532.187,478.437,496.630.00
 
^GDAXI  
GERMAN SE XETRA DAX INDEXSENETTE KAL13,463.4613,492.7413,382.9813,429.43-0.02
 
^GDAXIL  
L-DAX PERFNAKİTTE KAL13,426.7013,450.9613,424.2213,445.20+0.14
 
^GDAXIP  
GERMAN SE XETRA DAX KURSINDSENETTE KAL6,005.316,018.375,969.415,990.13-0.02
 
^GDAXP  
DEUTSCHE BORSE DAX KURSINDEXSENETTE KAL6,005.316,018.375,969.415,990.13-0.02
 
^GEXI  
GEX INDEX PFNAKİTTE KAL2,899.632,917.492,895.032,905.09+0.37
 
^MDAX  
DEUTSCHE BORSE MID CAP INDEXNAKİTTE KAL28,464.4028,577.7128,403.2328,470.39+0.22
 
^MDAXI  
GERMAN SE XETRA MIDCAP INDEXNAKİTTE KAL28,464.4028,577.7128,403.2328,470.39+0.22
 
^MDAXIL  
L-MDAX PERFNAKİTTE KAL28,367.2028,479.0828,367.2028,475.45+0.38
 
^PRIME  
XET PRIME ALL PFSENETTE KAL5,547.125,558.475,519.195,531.44+0.01
  NANOSTART INDEXSENETTE KAL215.62216.87215.05216.19-0.09
  OELSAND INDEX PFNAKİTTE KAL31.4531.4531.1431.21-0.76
 
^SBOXSW  
SPORTWETTEN INDXSENETTE KAL134.65135.70134.39135.37+0.48
  WEB INDEX PFSENETTE KAL497.23501.19497.21498.70+0.19
 
^SDAXI  
GERMAN SE XETRA SDAX INDEXNAKİTTE KAL12,449.0512,616.4712,449.0512,489.53+0.48
 
^SDAXIL  
L-SDAX PERFNAKİTTE KAL12,431.7612,499.9012,429.8712,478.66+0.38
 
^TECALL  
NEMAX ALL SHR PFAL3,778.333,787.423,767.223,779.28+0.24
  NEMAX ALL SHR PRAL2,998.143,005.362,989.322,998.89+0.24
 
^TECDAX  
XETRA TECDAX PFSENETTE KAL3,115.063,144.523,112.113,129.61+0.84
  L-TECDAX PERFSENETTE KAL3,100.203,131.993,100.203,131.75+1.02
 
D1A8.DE  
DAXPLUS PROT PUTNAKİTTE KAL643.00645.79640.67642.55-0.07
 
D1A9.DE  
DB SHORTDAXAÇIK KAL2,063.582,075.972,059.072,068.82+0.02
 
D1AB.DE  
DAXPLUS PFÇIKIŞ63,096.3363,096.3363,096.3263,096.33+5.92
 
D1AJ.DE  
LEVDAX PFSENETTE KAL14,031.6314,092.5213,864.2713,960.86-0.04
 
D1AN.DE  
DAS GLBL AEN PFSENETTE KAL220.30222.05220.30221.83+0.56
 
D1AQ.DE  
GENSTANDARD PRSENETTE KAL4,072.854,077.294,035.184,063.72-0.14
 
D1AR.DE  
X-DAX INDEX PRSENETTE KAL13,449.2213,482.7313,424.2513,448.25+0.21
 
D1AS.DE  
DBIX INDX PFSENETTE KAL677.40677.52670.51671.33-1.02
 
D1AU.DE  
DBIX INDX US PFSENETTE KAL853.87853.87847.49848.43-0.75
 
D1AX.DE  
DBIX INDX GB PFNAKİTTE KAL932.43932.55924.33925.59-0.87
 
D1AY.DE  
DBIX INDX GB PRNAKİTTE KAL740.70740.80734.27735.27-0.87
 
D1EK.DE  
DAXPLUS EXPRT PRSENETTE KAL505.62506.18502.42504.27+0.16
 
D1EP.DE  
DAXPLUS EXPRT PFSENETTE KAL726.20727.01721.60724.27+0.16
 
D2AC.DE  
DAX GL RUS PRSENETTE KAL507.18509.98502.44507.82+0.02
 
D2AD.DE  
DAX GL RUS PFSENETTE KAL906.25911.31897.82907.44+0.02
 
D2AF.DE  
DAX GL RUS US PFSENETTE KAL1,141.231,151.781,133.251,145.76+0.29
 
D2AG.DE  
DAX GL RUS GB PRSENETTE KAL712.95718.22708.10714.89+0.17
 
D2AH.DE  
DAX GL RUS GB PFSENETTE KAL1,273.921,283.431,265.321,277.46+0.17
 
D2AI.DE  
DAX GL AEN US PRSENETTE KAL185.69186.28184.76185.71-0.15
 
D2AJ.DE  
DAX GL AEN US PFSENETTE KAL264.04264.88262.73264.08-0.15
 
D2AK.DE  
DAX GL AEN GB PRSAT212.95213.71211.70212.90-0.26
 
D2AL.DE  
DAX GL AEN GB PFSENETTE KAL302.47304.03302.47303.52+0.12
 
D3CC.DE  
DAXPLUS COVER PFSENETTE KAL1,073.951,078.641,070.241,073.72-0.02
  DAXGL RUS+ GB PFNAKİTTE KAL1,070.601,077.331,063.361,071.14-0.04
  DAXGL RUS+ GB PRNAKİTTE KAL639.91643.91635.56640.21-0.04
  DAX GL RUS+ PRNAKİTTE KAL455.33457.21450.89454.77-0.20
  DAX GL RUS+ PFNAKİTTE KAL761.79764.97754.39760.88-0.19
  DAXGL RUS+ US PRNAKİTTE KAL573.73577.85569.15574.20+0.07
 
E1FY.DE  
GEX INDEX PRNAKİTTE KAL2,304.492,318.682,300.842,308.83+0.37
 
F9M0.DE  
DAXPLUS MS UGBPSENETTE KAL561.98565.12561.42562.85-0.05
 
F9M1.DE  
DAXPLUS MS UGBSENETTE KAL793.53797.94792.73794.75-0.05
 
F9MF.DE  
DAXPLUS MSGUSPSENETTE KAL824.06829.20824.06826.21+0.36
 
F9MG.DE  
DAXPLUS MSGUSSENETTE KAL1,242.981,250.731,242.981,246.22+0.36
 
F9MH.DE  
DAXPLUS MS FUSPSENETTE KAL329.01330.98328.74329.54+0.15
 
F9MI.DE  
DAXPLUS MS FUSSENETTE KAL528.19531.36527.76529.04+0.15
 
F9MJ.DE  
DAXPLUS MS JUSPNAKİTTE KAL228.20228.20227.69227.89+0.59
 
F9MK.DE  
DAXPLUS MS JUSNAKİTTE KAL297.49297.49296.82297.07+0.58
 
F9ML.DE  
DAXPLUS MS SUSPNAKİTTE KAL818.60819.00812.88815.72-0.14
 
F9MM.DE  
DAXPLUS MS SUSNAKİTTE KAL1,183.181,183.741,174.901,179.01-0.14
 
F9MN.DE  
DAXPLUS MS UUSPSENETTE KAL498.80501.22498.32499.58+0.07
 
F9MP.DE  
DAXPLUS MS UUSSENETTE KAL704.32707.73703.64705.40+0.07
 
F9MS.DE  
DAXPLUS MSGGBPAL927.42932.39925.99927.95+0.05
 
F9MT.DE  
DAXPLUS MSGGBAL1,398.881,406.371,396.721,399.67+0.05
 
F9MU.DE  
DAXPLUS MS FGBPSENETTE KAL370.27371.89369.27370.11-0.16
 
F9MV.DE  
DAXPLUS MS FGBSENETTE KAL594.44597.03592.84594.19-0.16
 
F9MW.DE  
DAXPLUS MS JGBPNAKİTTE KAL256.85256.85255.75255.95+0.27
 
F9MX.DE  
DAXPLUS MS JGBNAKİTTE KAL334.84334.84333.40333.65+0.27
 
F9MY.DE  
DAXPLUS MS SGBPSENETTE KAL921.28921.85913.48916.16-0.46
 
F9MZ.DE  
DAXPLUS MS SGBSENETTE KAL1,331.591,332.401,320.331,324.19-0.45
 
I2IC.DE  
EB.REXX M MKT PFAÇIK KAL117.58117.58117.58117.58-0.01
 
I2ID.DE  
EB.REXX M MKT PRNAKİTTE KAL74.0274.0274.0274.02-0.01
 
NX20.DE  
NISAX20 IND KURSSENETTE KAL6,518.666,548.546,492.886,507.66-0.35
 
R1GK.DE  
EB REXX GOVOV PRSENETTE KAL126.66126.86126.60126.75+0.03
 
R1GP.DE  
EB REXX GOVOV PFSENETTE KAL235.10235.47234.99235.27+0.04
 
R1JK.DE  
EB REXX JUMBO PRNAKİTTE KAL102.21102.23102.19102.220.00
 
R1JP.DE  
EB REXX JUMBO PFNAKİTTE KAL177.13177.16177.10177.150.00
ErsteVorherige[1]2NächsteLetzte


Yasal Uyarı ve Bilgilendirme:

Americanbulls.com LLC Amerika Birleşik Devletleri Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonuna kayıtlı bir yatırım danışmanı değildir. Aksine, Americanbulls.com LLC kanun olarak Amerika Birleşik Devletleri 1940 Yatırım Danışmanları Yasası'nın 202 (a) (11) ve ilgili devlet menkul kıymetler yasaları altında yatırım danışmanı tanımında açıklandığı gibi, "yayıncının hariç tutulması" maddesine dayanır. Gerçekten de Americanbulls.com LLC kişilere özel yatırım öneri ve tavsiyesi yapmaz. Bu site ve Americanbulls.com LLC tarafından işletilmekte olan diğer tüm siteler, üyelerine ve/veya muhtemel üyelerine düzenli aralıklarla yatırımla ilgili kişiye özel olmayan genel anlamlı tavsiyeler yapan iyi niyetli yayınlardır.

Deutschebulls.com bağımsız bir web sitesidir. Americanbulls.com LLC hisse senetlerinden, menkul kıymetlerden veya diğer kurumlardan ve ayrıca geniş ulusal ve uluslar arası forex emtia ve hisse senedi piyasalarıyla ilgili destekleyicilerden veya işlemcilerden de doğrudan veya dolaylı yoldan herhangi bir bedel almaz.

Bu nedenle, Deutschebulls.com ve Americanbulls.com LLC, 1940 tarihli Amerika Birleşik Devletleri Yatırım Danışmanlığı yasasının 202 (a) (11) bendi ve buna eş menkul kıymetlerle ilgili eyalet yasalarında yapılan “yatırım danışmanı” tanımının dışındadır ve dolayısıyla yatırım danışmanı olarak kaydolması gerekmez. Biz kayıtlı bir broker veya bayi de değiliz. Americanbulls.com LLC tarafından sağlanan içerik sadece bilgilendirme amaçlıdır. Bu içeriğin herhangi bir bölümünde belirli bir menkul kıymet veya başka menkul kıymetler veya herhangi bir özel menkul kıymet, portföy, işlem, veya stratejiden bahsedilmesi kesinlikle özel bir kişiye yapılan bir satın alma, satma, ya da tutma önerisi olarak anlaşılamaz. Americanbulls.com LLC alınan bilgiler sadece bağımsız bir yatırım görüşü olarak kabul edilmelidir. Bu bilgiler kişiye özel değildir ve herhangi bir şahsın yatırım ihtiyaçlarına göre hazırlanmamıştır. Americanbulls.com LLC sitelerimizde yayınlanan bilgi, yorum, rapor, görüntü veya herhangi bir basılı dokümanın kar veya zararla sonuçlanacağını hiçbir şekilde vaat, garanti ve sözlü ya da yazılı ima etmez.

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, yetkili kuruluşlar tarafından kişilerin risk ve getiri tercihleri dikkate alınarak kişiye özel sunulmaktadır. Burada yer alan yorum ve tavsiyeler ise genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Resmi düzenlemeler, kullanılan yöntemler geçmişte çalışmış olsa da geçmiş sonuçlar gelecekteki sonuçların göstergesi olamaz gerçeğinin açıklanmasını gerektirmektedir. Kazandırma potansiyeli yanında kaybetme riski de vardır. Menkul kıymet ticareti büyük riskler içerir. Menkul kıymet ticareti ve vadeli işlem sözleşmelerine bağlı olarak oluşabilecek kayıplar çok önemli miktarlara ulaşabilir. Bu yüzden mali durumunuzun ışığında yapacağınız böyle bir ticaretin sizin için uygun olup olmadığını dikkatlice düşünmeniz gerekmektedir. Çünkü spekülatif ticaretin tümü doğal olarak risklidir ve sadece yeterli risk sermayesine sahip bireyler tarafından yapılmalıdır. Ne Americanbulls.com LLC ne de Deutschebulls.com geçmiş ve gelecekteki performansıyla ilgili herhangi bir iddiada bulunmaz. Verilen tüm örnekler, grafikler, tarihçeler, tablolar, yorumlar, öneriler eğitim ve bilgilendirme amaçlıdır.

Görüntülenen bilgiler, yaygın olarak kabul görmüş mum çubuğu formasyonlarıyla yapılan teknik analiz metotlarına dayanmaktadır. Tüm bilgiler güvenilir kaynaklardan temin edilmekle beraber doğrulukları garanti değildir. Uzun vadeli yatırımın başarısı mutlak kesinlikler yerine, fiyat hareketlerinin ileride nasıl sonuçlanacağına dair ihtimallerin hesaplanabilmesine bağlıdır. Başarı için risk yönetimi kritik öneme sahiptir. Hata ve belirsizlikler her piyasa analiz metodunda önemli yer tutar. Geçmiş performans gelecek performansın garantisi değildir. Yatırım ve ticaret belirgin bir kaybetme riski taşır ve bu yüzden bir yatırım veya alım satım yapmadan önce mutlaka yatırım uzmanınıza danışmanız gerekir. Yatırım danışmanınız size, ihtiyaçlarınız, risk toleransınız ve mali durumunuza göre, size özel finansal tavsiyelerde bulunacaktır. Borsalarda ve vadeli işlemler piyasalarında yaptığınız tüm işlemler kendi hesabınıza yapılır ve riski size aittir.

Sizler bu siteyi kullanırken Deutschebulls.com ve ana şirketi olan Americanbulls.com LLC, iştirakleri, bağlı kuruluşları, yetkilileri ve çalışanlarının doğrudan doğruya, arızi, özel veya sonuçsal zararlardan sorumlu olmadığını kabul etmektesiniz.